Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lehet a baj velem? (Egyálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? (Egyáltalán nem érdekel a szex)

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, a fiúk tetszenek, és rájuk izgulok fel, de csak azokra, akik nekem tetszenek. Az viszont egyáltalán nem izgat, hogy én betegyem valakinek, vagy nekem betegyék, teljesen hidegen hagy. Nem is tudnám ezt elképzelni, inkább már akkor az orális jobban érdekel, de én anélkül is meg tudnék lenni. Mi van velem, mi lesz velem így? Pedig már 20 éves is elmúltam, ilyenkor azért tisztában kellene lenni azzal, hogy mit akarok. Aszexuális lennék?

2020. ápr. 19. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Próbáld ki élesben. Akkor majd rájössz, hogy mi a téma
2020. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Hány éves vagy?
2020. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Aha, aszexuális vagy.


Az nem csak egy fogalom, hanem egy nagy skálát képzelj el - egyik fele a szexuális, másik az aszexuális.


Rengeteg árnyalat van a kettő között, mindenkinek más.


Valakit abszolút taszít a szex. Valaki szívesen megteszi a párja kedvéért, de őt magát nem annyira hozza lázba.

Valaki csak kényeztetné a párját, nincs szüksége viszonzásra.


és még rengeteg, rengeteg lehetséges mód.

2020. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Hasonlóan vagyok én is, orált kipróbálnám (szopnék), de más nem érdekel. Sajnos elég nehéz is így ismerkedni, mindenkinek az az első kérdése, hogy akkor én velem nem is lehet semmit ?
2020. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy egyedül. Engem is max az orál érdekel.
2020. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Adamka810 ***** válasza:
85%
Aszexuális homoromantikus vagy
2020. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De ha a fiúkra feláll, akkor hogyan lehetek aszexuális? Az nem azt jelenti, hogy nem érdekel egyik nem sem?

21 vagyok.

2020. ápr. 19. 20:58
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
#3 vagyok, leírtam.
2020. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Az aszexuálisok közül sokan önkielégítést is végeznek, csak mással nem akarnak szexelni.

Ha nem állna fel, akkor impotens lennél.

Valószínűleg az aszexuális, homoromantikus kategória áll közel hozzád. De nem kell feltétlenül kategóriába sorolnod magad. Még fiatal vagy, alalulhat, hogy ki és mi izgat vagy nem izgat.

2020. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ince2010 válasza:
100%
Velem is ugyanez a helyzet.
2023. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!