Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akadt már dolgotok nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Croissant0101 kérdése:

Akadt már dolgotok nagyon érzékeny pénisszel?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akinek nagyon érzékeny volt a makkja, így elég gyors aktusom vele többször is. Orálisan sem tudtam hosszan kényeztetni, mert 1 percen belül elélvezett, behatolásnál pedig volt hogy már akkor amikor benyomta (értsd nem húzogatta ki-be a farkát, csak benyomta és már spriccelt is). Többször is találkoztunk, és javult a dolog a vége felé, 5-6 ki-be mozgás már volt.


Ha volt, akkor hogy reagáltátok le? Milyen megoldás lehet erre?


2020. ápr. 21. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer, de neki nem volt ennyire érzékeny, azonban ő sem tudta sokáig tartani magát. Szintén egy ilyen 5-6 mozdulat volt. Mivel jófej pasi volt, így összehaverkodtunk és összejártunk rendszeresen.


Én próbáltam megnyugtatni, hogy ne idegeskedjen ezen. Ha elmegy, akkor elmegy, ez van. Ezen ne görcsöljön mert csak gyorsabban elmegy.


Egy idő után tovább bírta ő is. Mi úgy csináltuk, hogy közben amikor érezte, hogy elélvezne, akkor abbahagytuk, majd amikor elmúlt neki az inger folytattuk. Illetve ha közel járt, akkor beszélni kezdtünk lohasztó dolgokról, így szintén tovább bírta. Szerintem idővel valamennyire megtanulja kontrollálni, de nagyon sokáig nem hiszem hogy húzni lehetne.

2020. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem péniszérzékenység hanem úgy hívják korai magömlés. Van rá megoldás, de te túl sok mindent nem tudsz csinálni - azon túl, hogy megértéssel fogadod (ha a párod) - az illető fejében dől el, illetve csak ő tud megfelelő technikákat alkalmazni.
2020. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rá kapni sprayt ami kicsit ami csökkenti az érzékenységet. Nem szünteti meg az ingert, csak tompítja.
2020. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!