Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív vagyok és a kérdésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív vagyok és a kérdésem az aktív pasikhoz szólna. Nektek a szakállas / borostás, vagy a csupasz arcú passzív srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
24f

2020. ápr. 23. 15:56
 1/8 anonim válasza:
90%
Csupasz legyen
2020. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nonamenickname ***** válasza:
100%

Csupasz elsősorban, de ha jól áll neki a borosta akkor minden gond nélkül. Ugyanígy a szőrös test is lehet vonzó egy passzívnál.


Pl Dani Robles egy álompasi. Egy hasonló passzívval el tudnék lenni. Igaz van hogy aktívkodik, de 10-ből 9x passzív.

2020. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem arcszőrzettel vonzóbb egy pasi
2020. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Istenem emberek 2020 van :D mindenki úgy néz ki ahogy akar és azzal kamatyol akivel akar.

Kedves kérdező! Te szeretnél borostát? Vagy inkább sima bőrrel szeretsz létezni? Hajrá. Kit érdekel... Nekem jobban bejönnek a szakállas, borostás pasik de voltam már sok sima arcú sráccal. Ha valakinek bejössz, annak valszeg befogsz jönni pár napos borostával és anélkül is. Hameg valaki azért offol le akárkit is mert van rajta szőr... Hát haver, biztos kellemes a személyiséged.

2020. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csupasz.
2020. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Csupaszként jöttem be eddig az aktív pasiknak. Igaz, nekem is inkább a max. borostás férfiak jönnek be, szakállasok egyáltalán nem. Az viszont egyáltalán nem zavar, ha az aktív partneremen a testen is bőven van szőr.
2020. ápr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mindegy.
2020. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Csak a borotvált arcúak.
2021. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!