Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy aktív pasi számára izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aktív pasi számára izgató egy olyan passzív, aki még szűz? Vagy inkább hátrány az, hogy kezdő és tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Előny egyértelműen
2020. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És egyébként miért? Az indoklásra is kíváncsi lennék :)
2020. ápr. 22. 12:41
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Én szeretem ha valaki kezdő vagy szűz.

Bejön hogy tapasztalatlan.. hogy tanítani kell.. hogy megvan szeppenve mert izgul.. és te vagy neki az első srác.. Ez számomra teljesen izgató.. :D 27F

snap: kom_boy

2020. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 nonamenickname ***** válasza:
96%
Uni vagyok, de akadtam össze szüzekkel. Volt akiről tudtam hogy az, de voltak akikről nem. Akiről tudtam, vele hosszabban foglalkoztam, több volt az előjáték, jobban felkészítettem a popsit a behatolásra. Adott hozzá egy kis pluszt hogy én vagyok neki az első. (ez a plusz nem azt jelenti, hogy jobban élvezem amit csinál) Vannak azonban kisebb nagyobb bénázások, amik általában a tapasztaltabbakkal nem fordulnak elő. Összességében nem sokkal másabb, plusz odafigyelés kell, és el kell nézni, hogyha esetleg valamit nem csinálnak teljesen élvezetes módon, mert nincs benne semmi tapasztalatuk.
2020. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Croissant0101 ***** válasza:
95%
Én is szeretem a szüzeket, engem felizgat alapjáraton a tudat, hogy első vagyok, illetve lássuk be, ez önzőség ilyenkor az aktív partner részéről, de a saját képedre formálod, hogy neked mi a jó és hogyan.
2020. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Izgató :)
2020. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. ápr. 22. 13:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt több is aki szűz volt. Izgalmas. A mai napig jóba vagyok velük.
2020. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Izgató, maga a tudat teszi azzá, hogy te lehetsz az aki bevezeti a boy szex rejtelmeibe.
2020. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút,aktív vagyok és csak szűz sráccal akarom ,akivel az elsők vagyunk egymásnak..
2020. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!