Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az idős melegektől kérdezném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idős melegektől kérdezném akik kifejezetten fiatalokat keresnek hogy hol szoktak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Illetve mennyire tudnak fiatal partnert találni?
2020. ápr. 27. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Középkorú vagyok,de én "csak" komoly, párkapcsolatra ismerkednék meg értelmes és letisztult szándékú emberrel.

Párkeresőn nem vagyok fent, azok húspiacok.

Eddigi fiatal párjaimat mind a véletlen hozta,és a hűtlenség vitte - nálam idősebbek miatt..


Beszélgettem már itt is komoly, vagy annak látszó emberrel,de később rájöttem, hogy mégsem az, aminek látszik :)


Ez van,de azért ha jön, annak örulök...


50F

2020. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Neten biztosan nem, sőt itt meg annyira sem. Írogat csodaszép dolgokat, majd lelép és soha többé nem jelentkezik. Komolytalanok, megbízhatatlanok, kár az időt tölteni velük.

Az életben, ha úgy adódik, akkor igen, lehet belőle valami.

2020. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Pedig itt is lehet ismerkedni.

En itt ismertem meg pl "sugardaddym" de ebbolkomoly baratsag lett, es itt talalta meg a kovi pasijat

2020. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
44 vagyok és nem igazán tudok hol ismerkedni komoly kapcsolatra.
2020. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tanquerey ***** válasza:
90%

Én a napokban töröltem mindenhonnan magam, úgy döntöttem, hogy egy időre elég volt az online "ismerkedésből". Katasztrófa, hogy mennyire silány a minőség. Komolytalanok, hazugok, unatkozó fotelhuszárok tömkelege, akiket semmi más nem érdekel, csak legyen fotó a farkadról, hogy aztán arra kiverhesse és le tudjon koccolni, aztán van aki elkezd normális mederben társalogni, minden szép és jó, aztán egyszer csak, mire megírod a választ egy újabb kérdésére, törölte magát az adott oldalról. Pedig én pont nem az a nyomulós, levakarhatatlan, kullancs 40-es pasi vagyok, aki képtelen elfogadni a tényt, hogy az illető, akit kiszemelt magának, nem szeretne tőle semmit. Ahogy leírtam már az egyik kérdés alatt, tudom, hol vagyok, mik a lehetőségek és az alapján, ha valaki szeretne megismerni és ha a szimpátia kölcsönös, akkor szívesen beszélgetek, ismerkedek. Sajnos amit fentebb leírtam, nem csak a fiatal korosztályra vonatkozik, hanem sajnos az idősebbekre is és ez elég elkeserítő...

Egyébként az ismert oldalakon voltam fenn, Badoo, Grindr, Romeo és még a legvadabb húspiacon is, a Hotbullon, mert a legutóbbi páromat ott ismertem meg :)

2020. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tanquerey ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem odaírni, hogy 47 vagyok és Szhely
2020. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat uraim.

Már én is tapasztaltam hogy minden korosztályból vannak hírtelen eltünő és levakarhatatlan pasik. A komoly kapcsolatról én azt figyeltem meg hogy nagyon kevesen szeretnének egy ember mellett leragadni.

Úgy gondolom nem akarják feladni hogy nap mint nap újabb és újabb partnert vigyenek fel és lehet félnek a korlátozástól.

2020. ápr. 28. 07:57
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Én szivesen ismerkednék közepkorú férfiakkal, főleg Budapesten. 18 éves normális srac vagyok. Rendszeres kapcsolatot keresek, komolyat de nem párkapcsolati szinten.
2020. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Az idős melegek az utcán is képesek ismerkedni. Engem egyszer leszólított egy festett hajú férfi, látszott az ősz hajtöve, a lenövés, és hollófeketére volt festve a haja, rémesen közönséges kinézete volt. (Igazi úriember nem festi az őszülő haját, hanem méltósággal fogadja az őszülést.) Elkezdett velem kedveskedni a festett hajú vénember (elég öreg volt már, volt vagy 47-48 éves), kérdezgette, hogy milyen zenét szeretek, milyen filmeket nézek szívesen, hová járok szórakozni. Végül megkérdezte, nem mennék-e el vele meginni egy pohár kólát. Én szánakozva néztem rajta végig. - És miről tudnék beszélgetni a bácsival? Tessék már erre felelni nekem, bácsi! A hajfesték-márkákról vagy az akciós temetői sírhelyekről? Mert bácsit már csak ezek a témák érdekelhetik. - A vénség ott állt leforrázva, könnyes lett a szeme. Láttam. De hogy jön egy 45 feletti koporsótöltelék ahhoz, hogy megkívánjon engem?
2020. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!