Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem akar velem találkozn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem találkozni, kettesben lenni?

Figyelt kérdés
Tavaly ősz vége óta van kapcsolatom egy 46 éves férfivel,én 23 éves vagyok.Eleinte nagyon érzelemdús,testiségében csodálatos szerelem volt, igaz, már akkor is sok döccenővel,érthetetlen viselkedéssel az ő részéről.Ugyanis,ha nem az a program,amit tervez,inkább kibújik alóla, viszont ha én nem szeretném,amit tervez,akkor besértődik és eltűnik.Ritkán találkozunk,hetente csak egyszer,kulön élunk.Egy hónapja kb meg sem csókolt, és nem voltunk bizalmasan kettesben.Sok dolgot szeretnék megbeszélni vele,de mindig kitér előle,látom rajta, kellemetlen neki.Szeretnék felmenni hozzá,kértem, de nem hív fel,pedig azelőtt alig várta, hogy felmenjek.Egy hónap múlva szabira megyek, két hétre, felvetette,utazzunk valahová, de még erről sem beszéltunk egy szót sem.Én ilyen lelkiállapotban nem tudnék vele nyaralgatni,nem értem mi van vele,ha elmondom ami a szívem nyomja,lefagy, nem érti és utána napokig rideg velem,még ha ír, akkor is.Egy hónapja némi kézfogás és egy -egy puszi kivételével semmi nem történt.Szenvedek, hiányzik az ölelése, a meghitt egyuttlét.....Mi lehet ennek a hátterében,mit tegyek? Nagyon szeretem, de eddig sokat tűrtem, így nem tudok nekiindulni a nyárnak, a szabadságnak. 23F
2018. jún. 19. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos eléggé úgy hangzik mintha nem lenne biztos a kapcsolatotokban, nehéz használható tanácsot adni így hogy nem is nagyon akar beszélni ezekről a dolgokról. De lehet hogy meg kellene mondanod neki hogy ezeken mindenképpen változtatni kell, s ha nem megy akkor lehet hogy jobb lenne külön.

Sok sikert!

2018. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén... nőj fel, 46 éves pasi a zsenge testedre bukik és nem veled akarja leélni az életedet. Ennyire naiv ne legyél


"Eleinte nagyon érzelemdús,testiségében csodálatos szerelem volt"

Te ennek láttad, ő valószínűleg annak, hogy minden lyukadat alaposan betömte

2018. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kispotzak ***** válasza:
Lehet, h igaza van a 2-es válaszolónak, bár ha egy hónapja már testiség sincs, akkor sajnos lehet, h bármilyen szomorúan hangzik, de már nem szeret :( Sőt, esetleg van is vki más, bár ez nem biztos. Elképzelhető, h elmúltak az érzelmei, de nehezére esik megmondani. Vagy úgy érzi, h ő tkp már kimondta, "jelezte", csak te nem érted. Szerintem bármilyen nehéz, próbáld vele tisztázni, h akarja-e folytatni a kapcsolatot egyáltalán, és ha igen, akkor miért ilyen veled.
2018. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Buran ***** válasza:
Szerintem a 2-esnak igaza van. Látod benned egy zsenge, friss húst (tulajdonképpen fele annyi vagy, mint ő), elmúlt ennek az izgalma, és most nem tudja, hogy zárja le a dolgot.
2018. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem irigylésre méltó a helyzeted! :(

Nagyon elképzelhető, hogy a többieknek igazuk van.

De nem voltál naív, csak szerelmes. Előfordul.

Én még tennék egy utolsó próbát: "Vagy most rögtön megbeszéljük a problémánkat, vagy akkor itt hagylak."

Ha nem reagál, akkor valóban elég egyértelmű.

Sokszor haragszom az emberekre. Pl. a kedves barátodra is. Ha kételyekkel is küzd, vagy ha valami baja van, vagy ha tényleg nem akarja és kihasznált, akkor miért nincs benne annyi gerinc, hogy ezt el is mondja? Komolyan, miért nem őszinték és gerincesek az emberek? Én ezt soha nem tudnám elképzelni magamról. Nem értem egyszerűen.

Kitartást! :(

2018. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!