Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amerikai meleg sráccal ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amerikai meleg sráccal ismerkedni neten; megér egy próbát?

Figyelt kérdés
Szóval egy amerikai sráccal (meleg) ismerkednék, aki színész, de nem túl ismert (instán kb. 20 ezer követő), néhány filmben kisebb szerepeket kapott, egy két évados sorozatban volt szereplő, és idén is szerepelni fog egy filmben. Ő most 30 éves, én 20. Láttam néhány interjút vele, nem beképzelt, mosolygós és kissé gyermeteg. Ha írnék neki lenne rá esély, hogy felveszi velem a kapcsolatot, és huzamosabb ideig beszélgetünk, összebarátkozunk? Nem értem, miért nem merek ráírni, ha belegondolok nincs mit veszítenem, de félénk vagyok és kíváncsi mások véleményére is.

2020. ápr. 28. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen.

Ezt az időt inkább valós kapcsolatok építésére fordítsd.

2020. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapból valószínűleg vissza sem írna ilyen jellegű üzenetre, max ha valami rajongói levelet írnál arra kapnál pár szavas választ, de erre nem hiszem. Nekem is voltak hasonló crush-aim, de ezeket inkább jobb, ha elfelejted, mintsem fölösleges időt és energiát fecsérelsz bele. A rajongás és a követése persze megmaradhat ettől függetlenül. :)
2020. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. annyi esélyed van mint bármelyik celebre, vagy sztárra ráírnod. Naponta tucatjával kapnak ilyen levelet (ha 20 ezer követője van és csak 1%-a ír neki valamit akkor számold ki az naponta mennyi). Nem túl sanszos, hogy átrepüli az óceánt bármelyik rajongója kedvéért.
2020. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy kissé gyermeteg, hogy azt hiszed lehet bármi is belőle. Inkább olyanra írj, aki valószínűleg fog is válaszolni, talán többször is. Persze akkor is megvan az esélye, hogy holnap már nem is fog írni...
2020. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!