Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is szeret tovább szopni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szeret tovább szopni a partner ejakulálás után?

Figyelt kérdés
Pl. Nekem egyik kedvencem 69 pózban orálozni, és miután elsültünk, csak tovább szopogatni a péniszét, fitymáját, zacsiját. Ti hogy vagytok ezzel?

2020. máj. 1. 09:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Látom megoszlanak az álláspontok, de nem vagyok egyedül olyan, akinek ez bejön. :)

2020. máj. 9. 10:11
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer találkoztam ilyen csajjal, durva volt

F

2020. máj. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Partner függő, valaki kérte xd kiderült a fegyver ujra indul tőle xd

Van akinek nem is lankadt csak lőtt aztán állva maradt aztán megint lőtt xd

És van akinek már kellemetlen

Meg van aki szereti ha letisztogatják azért na, tisztan kerüljön vissza a gatyóba

2020. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Allexa_cd ***** válasza:
100%
én szeretem ha a számba élvezés után még szophatom a pasim farkát, szeretek spermában tocsogó faszt szopni
2020. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is nagyon szeretem. Utócseppeket is kiélvezem után tovább. Fiatal partnerek van amikor újra akciókész állapotba kerülnek !
2021. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Főleg nagyon fiatal srácokat, mert ők újra elélveznek akár többször is ! 69 pózban is nagyon jó, főleg ha ő is szereti.
2022. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Tovább szopta de nem húzta le a fitymát, így nem éreztem kb semmit.
dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!