Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Mit csináltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Mit csináltok ha erőszakos a másik partner?

Figyelt kérdés
Olvastam egy kérdést tegnap amiben többen is meséltek arról, hogy az aktív visszaélt a helyzettel. Ti mit tennétek? Miként tesztek ellene?
2020. ápr. 18. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen storyk? Hol?
2020. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
paprika spray
2020. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Élvezem

Végre egy férfi, nem csak annak látszik

Ha túl erőszakos megütöm a gyenge pontján.

2020. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #1!

Erre gondolt a kedves kérdező!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

2020. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Vajon hány ilyen eset lehet. Nekem is volt csak az nem ilyen mint amit írtak. Nekem az első pasi akivel voltam kb kinényszerítette, hogy szopjam. De megbeszéltük, hogy nem élvezhet a számba. Mikor elélvezett rászorította a fejem a farkára. Utána azt mondta, hogy úgy emlékezett akarom. Pedig mikor elkezdtem is szóltam neki. 16 évesen ez volt a 2. pasi akivel szexeltem. És még csak nem is volt idősebb hisz 21 volt. Majdnem elhánytam magam. De ez még nem mondanám, hogy erőszak. Vagyis persze értem, hogy az de nem a kfejezett szószerinti formája.
2020. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Engem izgatna de én bdsm kedvelő vagyok. De amúgy gáz.
2020. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkora pofont kapna, hogy a fal adná a másikat.
2020. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van aki már online is az. Nekem élőben csak olyan volt aki lesmárolt és tapizni kezdett az UTCÁN! Hát kapott egy pofont és ott hagytam.
2020. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a főprobléma az, hogy sok mindenkit hajt a vér emellett eléggé naivak, és rögtön ágyról ágyra mennek az emberek.

én legalább három randit beiktattok mielőtt lefekszem valakivel.

1. ha tudom hogy felfogok menni hozzá, akkor legalább egy haveromnak szólok, és küldök a partnerről képet (a kép azért kell, hogyha ne adj isten tényleg történt valami, akkor legalább a rendőrségen megtudom mutatni). ehhez legalább tényleg kell egy randi, mert akkor legalább meg tudod állapítani, hogy tényleg ő van a képeken. másrészt én csak olyan helyre megyek randizni, ahol sokan vannak mások is, ott úgy se fog úgy letámadni, ha meg igen, akkor legalább vannak szemtanúk.

2. nekem azért kell 3 randi, mert én azt is szeretem megbeszélni, hogy ki mit szeret az ágyban. egy első randin ez egy kicsit erős téma szerintem. viszont a harmadikon már sose érzem nagyon kényelmetlennek, sőt a nemi úton terjedő betegségekről is szoktam beszélgetni, szóval tényleg tudom hogy mire számítsak.


nyilván így jóval kevesebb emberrel találkozom, de akikkel lefekszem azok általában sokkal jobban meg is becsülnek. másrészt ha valakivel már háromszor leültél ember módjára beszélgetni, szerintem sokkal kevesebb eséllyel fog téged bealázni, mert legalább látja előtte, hogy te is ugyanolyan ember vagy.

lehet hogy konzervatív vagyok, vagy prűd, de így én mindig biztonságban éreztem magam, és tényleg nem is történt semmi (mármint olyan amit nem akartam :D )

2020. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Összeszorítom a s@gglyukam!
2020. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!