Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményed a homoszexuali...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a homoszexualitás kategóriáról?

Figyelt kérdés

2020. máj. 1. 23:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Eléggé utálom, hogy mindig iderakja ezeket a kérdéseket is az oldal, amikor a szexualitásra kattintok. eleve nem érdekel, és ráadásul a kérdések sokszor is undorítóak. Ha figyelőket állítok be, akkor is beletol a képembe innen is kérdéseket, és naná, hogy a legszaftosabbakat. Borzalom. Nem erre az oldalra való, vagy legalábbis jól szét kéne választani a többi kategáriától. Őket meg a heteroszexualitás nem érdekli, nekik meg azt dobja fel, katasztrofális.
2020. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Szerencsére nem vagyok meleg, bár sokszor megnézem a farkakat is, egyszer megfogtam egy 20 + ost, csak kíváncsi voltam milyen a fogása,osztálytárs...
2020. máj. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Meleg vagyok, de egyetértek az elsővel. Sokszor undorító és unalmas kérdések vannak itt és undorító emberek. De ez a heteró rovatra is igaz egyébként, azt is szoktam olvasgatni néha. Itt minden 17 éves baszatni akarja magát, csak az undorítóság megy. Nem tudom vannek-e itt még épelméjű emberek. 23f
2020. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Hogyan lehet egyébként figyelőket beállítani?
2020. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Én is olvasom egy ideje és igazat adok az utolsónak meg az elsőnek. Sok a hülye felesleges kérdés, ha valakivel beszélni szeretnél akk az vagy perverz vagy idióta, de akad normális is.
2020. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Mint az egész szexualitás, unatkozó tinik írják ki a kérdéseket. Amúgy vicces amikor csajnak adja ki magát itt a válaszoló majd írja rá 5 percre, hogy "nem válaszolok a privátokra" magyarán befosott az amúgy ugyan annyi idős , de kanosabb tagoktól. Homi topik meg olyan, hogy a csalódott amúgy heteró tinik kíváncsiak és kiírnak eszement kérdéseket.


Anno a Szerelem-szex az ütős volt a szó jó értelmébe.

2020. máj. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Kiválasztom a szórakoztató kérdéseket, azokkal foglalkozok.
2020. máj. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Jó, azért lássuk tisztán. A heteró egy részét azért bosszantja a téma, mert idejönnek álló cerkával szaftos hülyeségeket olvasgatni aztán bekerül a kérdések közé egy meleg kérdés és egyből beindul az "Énnemvagyokbu*i" reflex és jön a harag meg a lankadt péló és persze marad is mert egy ideig nem tudják kiverni a fejükből amit olvasnak. Jótanács nekik. Ne a "Szexualitás" kategóriát olvasd hanem egyből kattints a hetero kategóriára. Problem solved. Ennyi.


A véleményem a kategóriáról lesújtó. Nem a téma hanem a kérdések és a kérdezők minősége miatt. Megfigyelhető, hogy nincsenek valódi kérdések. A kérdések 99%-a rejtett párkeresési kísérlet. Ráadásul nagyon prionitíven van csinálva csak senkit nem érdekel, mert megvan a deal a látogatók közt, hisz szinte mindenki ezért van itt. Az adminok meg letojják.

Mire gondolok, sablon kérdések:

Nektek bejön a XXXXX? ->> XXXXX-re keresek partnert.

Nektek mekkora a ****. ->> Olyan embert keresek akinek legalább X a ****-ja.

XXXXX helyen vannak-e melegek. ->> Itt vagyok és melegeket keresek.

Szerintetek gáz, hogy nekem bejön a ---random szexuális fantázia--- ->> ---random szexuális fantázia--- -ra keresek partnert.


És persze az ember egy idő után felismeri ugyan azokat az embereket akik kitesznek ugyan olyan kérdéseket minden nap, hátha fennakad valaki új (főleg a bdsm és az idős keres fiatalt).


Alapból nem érdekel, lesz*rom az egészet, csak az bosszant, hogy az a néhány ember aki tényleg problémával jön ide, legyen az lelki, egészségügyi vagy párkapcsolati, és a problémájára adott válaszok esetleg hasznosak lehetnek másnak is azok viszont nem kapnak választ mert ott is csak a fétiscápák csattogtatják a fogaikat és elvész a valódi információ.

2020. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

# 6

Honnan veszed, hogy az pasi volt és nem csaj? Lehet csak azért írta ki, hogy nem válaszol, mert elege van a privátokból.


Én volt többször is, hogy hetero rovatba választ adtam. Ők rosszabbak, mint a melegek, egyből küldik az intim képeket, a melegek legalább megkérdezik. Persze biztos van olyan, aki csak erre játszik és hetero pasikkal beszélget. Én is beszélgettem, de nem azért nem válaszolok nekik, mert megijedek tőlük, hanem mert nem akarom átvágni őket úgy, hogy nem is tud róla. Egyszer volt, hogy beszélgettem itt oldalakat pasival, azt hitte lány vagyok, szerelmet is vallott és megjegyezte, hogy ilyen ritka értelmes lánnyal még nem találkozott. Persze nem értette miért nem írtam egyszer csak, nagyon megsajnáltam.:(

2020. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Az hogy azoknak nem kéne olvasni akiket nem érint, érdekel, vagy zavar a téma. Sajnos sok hülye van aki irkál bele, csak hogy nyervoghasson, mert őt zavarja hogy homoszexuálisok is léteznek.
2020. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!