Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » PlanetRomeo-n lehet barátságok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PlanetRomeo-n lehet barátságokat kötni?

Figyelt kérdés

Sajnos az új helyen, ahol élek, nem ismerek senkit. Szívesen ismerkednék.


Nem kifejezetten párkapcsolatra gondolok, hanem általánosabb értelemben vett barátságra.



2020. ápr. 30. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En is szivesen baratkoznek meleg fiukkal
2020. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Korlátozottan, arra készülj fel, hogy inkább d..ni akar a többség nem szimplán barátkozni.
2020. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 nonamenickname ***** válasza:
100%
Találhatsz ott barátokat is. Én is ott ismertem meg 1-2 barátomat. Szívesen ismerkedem.
2020. máj. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet talalni baratokat , sot normalis embereket is.. de eleve ne legyenek nagy elvarasaid... es legyel nyitott
2020. máj. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Meleg világban barátkozni ? Hol élsz királyfi ?

Itt csak centik, izmok, privik, parák és hol, nálad, vagy nálam elv a fontos.

Még levelezgetni sem hajlandó senki, mert a másodikban már képet kéreget az alsó részedről.

Barátkozni pedig élőben kell igazából,mert közös élmények, részben közös érdeklődés kell hozzá.

Pl egy séta, vagy kirándulás semmire nem kötelez,de erre sincs vevő.

Pár éve egy értelmes sráccal írogattam innen, és elmentunk kisebb kirándulásra. Sokat beszélgettunk, falatoztunk, barangoltunk,semmi olyan nem volt,ami ezt a "csak" haverkodást zavarta volna.

Egy hét múlva a sorsa összehozta valakivel,aki társa lett és egyutt élnek.

Hát azóta párszor próbáltam "csak" barátkozni,de egyáltalán nem jártam sikerrel,vagy olyanokba akadtam,akik egész más fogalmakat képzeltek barátkozás alatt :)

2020. máj. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Még ha kicsi is az esély rá, legtöbb eséllyel ott lehet. Nekem sikerült egy nagyon jó barátságot kötnöm onnan.
2020. máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ZoltanAnglia ***** válasza:
28%

Baratsag melegek kozott?.. Jo vicc. Ott sem bizalom sem egyenesseg nincs.

.. Csak hazugsagok.

2020. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék énis varátkozni de ott sajnos nehéz 🤗🤗🤗
2020. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam úgy hogy nem jöttünk be egymásnak és barátkoztunk mert mint ember normális volt de mint fiú/férfi nem jött be.

egy hét után meghalnak ezek a barátságok szerintem. ha írok vagy sokára válaszol akkor is ilyen igen, nem, ok, semmi, stb vagy nem ír vissza.


szóval lehet barátságok kötni, de nem sok az esély hogy találsz. de drukkolok.

2020. máj. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos nem lehetetlen de inkább mindenki másra hajt
2020. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!