Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van köztetek olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan férfi, aki titkolja mindenki előtt, hogy meleg, és "barátnőt" talál ki magának? Mármint másoknak azt füllentitek, hogy volt már nővel dolgotok.

Figyelt kérdés

#meleg #titok #fabrikállás
2018. ápr. 15. 03:38
 1/3 anonim válasza:
76%
Mindenki előtt nem titkolom, szüleim és tesóm tudják, hogy meleg vagyok. De egy haverom se tudja szóval előttük előadom a menő csávót aki minden héten más nőt visz az ágyba. Szerencsére színészi képességeim kitűnőek így tudom hogy kell előadni, hogy hiteles legyen. :D nem kell előttük magyarázkodni, heteró férfi szemmel is mondták már rám, hogy nagyon jóképű vagyok.
2018. ápr. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
76%
Ja, 26/f
2018. ápr. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és a baráti körödnek nem gyanús, hogy ezzel szemben sosem jársz egyetlen lánnyal sem, nem látnak együtt senkivel, csak a beszámolóid szerint van bnőd?
2018. ápr. 15. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!