Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket zavarna, ha első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha első találkozáskor kiderülne, hogy szemüveges az illető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne mi a véleményetek a témáról. Az összes képemen szemüveg nélkül vagyok, mert annyira nem szeretem magamon látni. Kontaktlencsét szoktam néha hordani, de hanyagolom mostanában.

Volt már aki megjegyzéseket tett, hogy mi az, hogy szemüveges vagyok miért nem műtetem meg a szemem..

Szóval ez nektek kizáró ok lenne, ha valaki szemüveggel jelenik meg az első randin?


2020. máj. 4. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sokkal komolyabb problémák is ki fognak derülni, mint hogy szemüveges vagy. (pl. az egyik fél kövérebb a valóságban, túl szőrös a teste, kevésbé izmos, fitymaszűkülete van ... )
2020. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég gáz, hogyha valaki ezen elkezd problémázni, hogy valakinek nem jó a látása. Számomra semmi gond nem lenne ezzel. De egyébként mielőtt találkoztok és beszélgettek, akkor el tudod mondani neki, hogy te szemüveges vagy, csak nem szereted, ezért kontaktlencsét viselsz.
2020. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szemüveges vagyok,de bejött eddig a fasziknak
2020. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
A szemüveg szexi. Nekem legalábbis nagyon bejönnek a szemüveges srácok, pláne a ducibbak.
2020. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szemüveges vagyok így engem nem zavarna egy kicsit sem de el tudom képzelni, hogy valakinek ez gond lehet. Tegyél fel egy olyan képet is amiben szemüveget hordasz és akkor ha zavarja rákérdez, ha nem akkor meg "védve vagy".
2020. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találni az arc karakteréhez (és a személyiséghez) leginkább illeszkedő szemüveget. A jól megválasztott keret öltöztet, sokkal helyesebb is kehet tőle az arc. A rosszul megválasztott keret ront az összképen. Válassz megfelelő szemüveget, kérd ki mások véleményét is vagy kérj segítséget másoktól, ha nem vagy biztos magadban és ha sokan mondják, hogy jól áll neked a kiválasztott szemüveg, akkor az még önbizalmat is adhat. Egy magabiztos pasi meg sokkal megnyerőbb, akár szemüveges, akár nem. :)
2020. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Van akin szexi, van, akinek nem áll jól. Ennyi. Összkép ami számít, ha külsőségekről beszélünk.
2020. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
szexuálisan felizgat
2020. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne kizáró ok. Ilyen 'apró' részletnél nem ragadnék le 😉 Ha komoly kapcsolatra vágysz, és vki emiatt utasít vissza, azzal nem is érdemes foglalkozni.
2020. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki rákérdez, hogy miért nem műtteted meg akkor mondd azt, hogy már eléggé megszoktad és megszeretted a szemüveget ahhoz, hogy fölöslegesnek tartsál erre elkölteni 300.000 ft-ot, és lézert lövetni a kipeckeltetett szemedbe (ami a bár nem fájdalmas, de nem egy kellemes élmény), plusz még utána egy hónapig kb. vaknak lenni. Jó dolog a műtét, de én is csak akkor vállalnám be, ha már nagyon rossz lenne a szemem. 2.0-3.0-as dioptriával még megvagyok.
2020. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!