Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok/férfiak. Számotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok/férfiak. Számotokra az a fontosabb, hogy az illető hány éves, vagy hány évesnek néz ki?

Figyelt kérdés

Tehát melyikkel jönnétek inkább össze?

Egy 20 évessel, aki 30-nak néz ki,

vagy egy 30 évessel, aki 20-nak néz ki?


2019. jún. 28. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

én elsősorban a koromhoz illő partnert keresek, de plusz minusz 3 év nem számít, de nálam inkébb idősebb legyen, és fontos az is, hogy érzelmileg fel legyen nőve, pl lehet egy 38 éves is egy 'nagy gyerek' amivel nem tudok mit tenni


általában elfogadott az idősebb partner életkorának fele plusz nyolc év

tehát pl egy 30 évesnél, a 20 évest figyelembe véve a 30:2+8= 23, tehát egy 20 évesnél a max. 23 éves partner az ideális (24 is még lehet nem kell kőszigorral nézni hogy jo-e még, de a 25 már sok, picit én a 24-et is sokallom)

és fent én is azt írtam, hogy max 3 évvel idősebb, szal ugyanaz az eredmény jött ki kétszer

de ez nálam van így

2019. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a személyisége
2019. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem egyik esetben sem stimmel valami. A 20 éves aki 30-nak látszik tett azért, hogy úgy nézzen ki (alkohol, drog, mentális gondok). Emellett valószínűleg gyerek érzelmileg/agyilag. Egy korombelihez képest biztosan. Az a 30-as aki meg 20 évesnek néz ki szintén fura számomra. Mert a 20 éves még szinte gyerek. Egy 30 évesnek viszont már régen férfivé kellett volna válnia. Persze általánosítok de mint minden általánosításban ebben is van némi igazság.


Én is a korombelieket keresem leginkább. Mínuszba max. 5év pluszba max. 10 ami nekem belefér.

2019. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kor nem számít. 18-40-ig bejön.
2019. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kettő közül amit mondasz nekem mindkettő elfogadható, a srácok személyisége döntene. :D

22/f

2019. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem fogok mellébeszélni, nekem a kinézet a lényeg. Mért futnék olyan után, aki nem is tetszik? Nem szednek legényadót...


Mivel nekem a lányos fiúk tetszenek csak, a férfi mentalitásúak 20 felett kezdik elveszteni a "helyességüket", lesz belőlük egy szőrösnyakú, rosszul öltözött, pocakosodó, kopaszodó, gépkocsival gátlástalanul nyomuló sörszagú bunkó... már bocsánat. Jönnek az újabb és újabb nemzedékek, az ember reménykedik, hogy na, talán ezek különbek lesznek, ezek majd nem válnak ilyenné, de hát...


Ezzel szemben egy lányos fiú belső lényéből kifolyólag igyekszik eltörölni magáról a férfiasodás jeleit, így 30 meg 40 évesen is törekszik 20-nak látszani, magyarul helyes és aranyos marad. Az viszont nem baj, hogy fejben már érettebb, mint egy 20 éves, az ember egy idő után már képtelen felületes, éretlen kiskölkök szeszélyeivel mit kezdeni.

2019. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hehe... Ezt a kérdést én is feltehettem volna, de hogy milyen ufo válaszok vannak. :D
2019. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elegge szamit a kor, 16 vagyok, es 19 alattiakkal ismerkedek csak
2019. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed. :)
2019. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én tanárom 31 és 17-nek néz ki :D elég jóképű is
2019. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!