Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki szeret segglyukba élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péter 26 kérdése:

Ki szeret segglyukba élvezni (aktív) és ki az, aki hagyja (passzív)? Miért szereted, miért nem?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt részem benne sajnos, de imadnam, az a "jutalom" a végén, nem?
2020. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én uni vagyok. Szeretek beleélvezni is, mert jó érzés úgy elmenni, hogy benne van a popsiban, és utána úgy mozogni benne még, kapni is szeretem, mert jó érzés ahogy lüktet bennem a partner farka.
2020. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Kellemes érzés, de nem kockázatmentes. Azon túl hogy csak állandó, megbízható partnerrel érdemes fennállhat a kockázata egy alsó húgyúti fertőzésnek. Utána spuri pisilni az alsó húgyutakat kiüríteni, illetve alapos mosás.
2020. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok. Ez a kedvenc elélvezési formám. Olyankor van is egy ilyen érzés bennem, hogy egymáséi vagyunk a másikkal. Jó ám.
2020. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Passzívként imádom, mikor a párom a belém élvez. Igazság szerint szinte minden nap ezt csináljuk. Imádom, hogy olyankor tövig belém feszül és érzem ahogy lüktet bennem :D és igen, mint ahogy a felettem lévő mondta, olyankor érzem hogy az övé vagyok, és ő az enyém
2020. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aktívként szerintem a létező legjobb seggbe elmenni. Ennek van egy fizikai és egy érzelmi aspektusa. Fizikailag egyrészt nyilván jó, hogy nem kell megszakítani a dugást közvetlenül a csúcs előtt. Másrészt egyszerűen intenzívebb érzés, hogy folyamatosan izgatja a farkadat, élvezés közben is érzed, hogy ráfeszül egészen. Érzelmileg meg azért jó, mert ezt bárkivel nyilván nem lehet eljátszani, hogy gumi nélkül csinálod és a seggébe engeded a végén, csak olyan partnerrel, akiben megbízol teljesen. Amúgy meg, bár nem vagyunk heterók, és nem a gyereknemzés az együttlét célja, ez valahol ösztönösen csak benne van minden emberben, hogy dugás végén szeretnénk a párunkba élvezni. :)
2020. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

A legjobb.Gumival,mint zokniban lábat mosni.

Húst húsba.Általában a passzív is élvezi.

2020. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!