Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zdroba Patrik szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zdroba Patrik szerintetek miert jatsza el, hogy nem meleg? Illetve miert jatsza el, hogy van most baratnoje?

Figyelt kérdés
X faktorba enekelt a srac, eddig ,,normalisnak" tunt, bekovettem instan stb. Latszodik az egesz emberen, beszeden ,hogy meleg, csak titkolja. Viszont ,hogy moat van egy ,,baratnoje" ez undorito,mert latszodik az egeszen ,hogy meg van jatszva. Szerintetek miert kell a mekegeknek megjatszani magukat? Akkor inkabb hallgatna ez a srac is ugy magarol mint Csecse Attila.

2020. máj. 9. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Feminin ≠ meleg. Azért eddig jussunk már el.
2020. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyenesen forró és röhejes, hogy most barátnője van. Biztos, hogy meleg.
2020. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerű. Ha nem csak feminim, és tényleg meleg, akkor az oka a marketing. Mivel viszonylag helyes pasi, így sokkal több a rajongó lány és nő, mintha meleg lenne. Illetve van neki magánélete és családja. Azt sem tudjuk, hogy ők hogy fogadnák a dolgot. Attól mert valaki sztár lett, még ugyanúgy van magánélete.
2020. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1, a Feminin eleg messze all tolle!
2020. máj. 9. 15:56
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát, ez a pasi annyira meleg, mint én hetero! 😁

Azért mert ilyen, attól még nem fogja a pasikat szeretni. Ha tudnád, mennyi kőkemény srácot láttam pasit... . khmmm. Amit látsz az sose az, ami, hidd el.

2020. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, tőled az ékezetek is messze állnak.
2020. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Patrik nem meleg, csak feminin.


Egy ismerőse.

2020. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki Patrikot pécézte ki magának, hogy meleg, Vanek Andor meg fel sem tűnik senkinek :D
2020. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon vagdalkoztok ezzel a FEMININ szoval... nalunk ezt ugy hivjak hogy meleg... a passziv fajtabol... hiaba mond barki barmit... elegge sok meleget lattam , es o is az!
2020. máj. 9. 20:49
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy meleg, és magadnak sem vallod be, így vetíted ki arra, akiről azt gondolod, hogy az. Ilyet is láttam rengeteget, és bizony nem volt könnyű életük.
2020. máj. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!