Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, de mégsem? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de mégsem? Mi történik velem?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta pánikos szorongásos tüneteim vannak. A pszichológusnál elkezdtem elfogadni, hogy meleg vagyok, de közben néha mégis úgy érzem, hogy izgat egy-egy lány. Aztán jobban belegondolok, hogy valójában nem izgat a lány. Aztán megint gondolkodok rajta, hogy talán mégis? Borzasztó már ez. Valaki tapasztalt hasonlót? 21/F
2020. máj. 9. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Próbálj csókolózni/lefekudni egy lánnyal, és meglatod.
2020. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csókolóztam már lánnyal, de semmit nem váltott ki belőlem. Igazából csak nedves hús érzést keltett.
2020. máj. 9. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok. És a fiuk igen?
2020. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy "menekülési" reflex az önelfogadásod hiányából ered. Próbálod magadnak bebeszélni "nem vagyok meleg mert mégis izgatnak a lányok". Egyébként Kinsey-skála, van aki nem 100% meleg hanem részben biszex.

Okosabbat mi sem tudunk mondani, csak a terapod, beszéld meg vele ha ez téged feszít.

2020. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éreztél semmit a lánnyal való csókolózáskor, akkor lehet, hogy meleg vagy.
2020. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy.
2020. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell beskatijázni magad

Csináld! randizz fiúval, lánnyal.

Élvezd, és érezni fogod ki vonz.

Fogadd el ami alakul. Szeresd magad add meg magadnak amire vágysz.

2020. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzel szexuális vonzalmat egyik nem iránt sem akkor az is lehet, hogy csak aszexuális vagy
2020. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Én meg pl. Bisex vagyok és a fiúk is, lányok is bejönnek.

DE amég pl. Vonz a női test, a fenék, a mell, a has, stb. Addig a női nemiszerv, magyarosan a pussy látványa, érintése az ég egy adta világon semmit nem vált ki belőlem. Nem undorodom tőle meg semmi, de nem is izgulok fel rá. Így pl. Ha épp barátnőm van simán el tudok tekinteni a vaginális behatolástól ha ő azt nem szeretné, de simán megcsinálom ha igényli, csak mondjuk nem attól fogok elmenni.


Egy szó mint száz: Ez nem olyan egyszerű hogy vannak heterok és melegek és that's it.

Nem kell beskatulyáznod magad :D Járj azzal aki bejön. Ennyi!

2020. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!