Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van valakinek tapasztalata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata Szelle Szilárddal vagy Szelle Marcival?

Figyelt kérdés
Úgy tudom mindketten melegek. Van valakinek tapasztalata velük? Mesélnétek?

2020. máj. 10. 09:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Vajon a kérdés kiírója mit szólna ha az ő nevével lenne így kint egy kérdés?
2020. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
#6 mert milyen a farka , es melyikükét láttad?
2020. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Szilárdról süt az irányultsága, politikai korrektség ide vagy oda.

Pár hónappal ezelőtt követni akart instán, gondolom, hogy gyarapítsam az "imádói" táborát. Töröltem a kérését, az egész típusa (önjelölt insta-celeb, mesterkélt képekkel és kiírásokkal) irritál. Lehet, hogy a profilja tömegigényeket kielégítő marketingfogás, ettől függetlenül tudok élni a kedvelései nélkül.

2020. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szilárdot sajnos ismerem

Egy narcisztikus sznob.


instagramon kezdett irogatni, hogy szexelne velem.


De egy csúfság a pali, ráadásul idegesítő ez az önimádás.

2020. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem pont a Marci talált be egy bő éve instán.

Azt mondta, hogy lájkoljam a ballettos képeit, és cserébe szerez nekem 100 új követőt.


Aztán mikor nemet mondtam, elkezdett nyavalyogni, meg olyanokat írt, hogy pedig egész jól nézek ki, és ha nem lennék bunkó elvitt volna randizni is.



De, ahogy többen is írtátok, mindketten nagyon rondák, szóval tuti nemet mondtam volna neki a randira is xd

2020. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szilárdot láttam muzsika tévén vinnyogni pár hete pont. Hát mit ne mondjak, fájdalmas a csávó. Azt nem tudom meleg-e, de hogy énekelni nem tud az fix.
2020. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy ennyien utálják őket. Szerintem csak az egyik idegesítő. A másikat annyira nem ismerem. Viszont én is a Szilárdtól rosszul vagyok mert beképzelt. Azonban azért dugnám :) Az viszont elgondolkoztat engem, hogy miért született ez a kérdés? Miért veszi mindig elő aki írta?


Esetleg válaszolsz erre kedved kérdező? Ennyire irritálnak? Esetleg valamelyik koptatott? Vagy mi az oka? Főleg, hogy azért szerintem neked se esne jól ha a neveddel kiraknának egy hasonló kérdést. Hisz magánügy az hogy ki jön be nekik. Nem gondolod?

2020. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

a Szilárd eléggé retard szerintem. Én írtam neki rómeon mert tök helyesnek tűnt. Én sem panaszkodhatok és elkezdte nekem, hogy kamus vagyok meg ilyenek, írjak neki instán. Írtam neki instán és ott is elkezdte. Kért képet amit akkor csináltam, oké, küldtem is. De akkor is csak nyomatta, hogy kamu vagyok. Küldtem neki még egyet amikor kért és konkrétan nem értette meg, hogy nem vagyok kamu. Csak egyre több képet akart amit abban a pillanatban csinálok. Aztán hagytam is inkább... erre nincs szükségem.


Ebből a tapasztalatom, hogy elég súlyos problémái vannak bizalom téren már az elejétől kezdve ok nélkül. Nekem meg nem erre van szükségem.

2020. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel ennyire?
2021. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tapasztalat , de szerintem bűn ronda mind a 2, de az igaz hogy a Marci gyereknek nagyon szép izmos lábai vannak.
2021. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!