Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek mi volt a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legjobb szexualis elmenyetek? Volna kedvetek beszelni rola? Privatba irhattok

Figyelt kérdés
Szex

2020. máj. 10. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

A legjobb az lesz, amikor egy kisfiús kinézetű 18 körüli srácot meglovagolhatok.

De az se volt rossz, amikor leszoptam egy srácot, és 2 perc alatt elment.

2020. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy heteronak mondott sraccal fogadtam h o aztan nem elvezne el a szopasomtol mert hetero es a csajatol se elvez el ha cumizza. Kb 3 perc utan fogta meg a fejem es ereztem h spriccel
2020. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
privátban
2020. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor leszophattam 16 evesen egy 45 éves csávót. 18/f
2020. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 25 évesen leszoptam egy 50 éves faszit a Sárvári termál gőz szaunájában
2020. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

beszélek róla szívesen

20F

2020. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt, hogy exemmel sikerült békésen elválnunk és barátok maradtunk. Egyszer volt valami házibuli amibe engem is elhívott, tök jó volt... szerintem a többiek lehet még nem is tudták, hogy mi már nem vagyunk együtt, ezért direkt úgy aludt mindenki, hogy nekünk hagytak egy külön szobát, hogy nyugodtan "aludhassunk". Mentünk is egy idő után aludni, de én nem terveztem konkrétan semmit alváson kívül, de beszélgettünk a sötétben, ráterelődött a téma a szexre, és váratlanul úgy elkapott, és ez engem annyira felizgatott, majd olyan brutál jót szexeltünk mint kb. egész kapcsolatunk alatt egyszer se :D nekem ez volt a legjobb élményem. Kicsit vicces, hogy nem kapcsolaton belül történt...
2020. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal munkatárs (ő akkor volt 20, én 39) egy szobába volt elszállásolva velem egy több napos vidéki kiruccanás alatt. Az első este zuhanyzás, stb. után konkrétan rákérdezett, hogy leszophatna-e. Először kikerekedett a szemem, nagyot néztem, de... :) Hát olyan jól csinálta, hogy 2 perc alatt végem volt.

Poén, hogy franciaágyas szobát kaptunk.

Ezen "akció" után lefeküdtünk mind a ketten, valami értelmetlen vackot néztünk a tévében, és úgy egy óra múlva megint "matatni kezdett".

Nagyon szemtelen volt.

Ráfogott a szerszámra, és a szemembe nézve közölte: "Most a seggembe akarom".

...sikerült. Finom kis popsija volt.

Csak másnap reggel kérdeztem meg, hogy egyáltalán hogy merészelte az egészet?

Elvigyorodott, és csak annyit válaszolt, hogy "megéreztem, hogy játékos vagy".

El is foglaltuk magunkat (egymást?) a vidéki út alatt minden nap.

2020. máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az az élményem még anno exemmel, amely során rájöttem hogy bejönnek a kikötözős és egyéb dolgok. Pedig eleinte féltem hogy a leg rosszabb élményem lessz. Ohhh irony.
2020. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!