Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmesen ti is bevállaltato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesen ti is bevállaltatok olyasmit amit amúgy nem akartatok de a párotok kérte?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget egy kapcsolatom és most jövök rá mennyire buta voltam. A fiú fiatalabb volt nálam és ma már belátom, hogy kegyetlen volt. Az utolsó időkben hármasozni akart. 5 fiúval volt így dolgom. Az utolsó kettőnél csak kettes volt. Azaz a fiúk akiket hívott használtak engem és ő csak nézte. És beleszólt néha. Az izgatta hogy a pasik keményen orálozzanak pl. Vagy dugják a szám, stb. Szerettem és megtettem. Ma már tudom, hogy kihasznált és elvakultan bolond voltam, hogy megtettem bármit amit kért. Tényleg bármit. Más is ilyen szinten tud belezúgni valakibe. A durva hogy ma is tudom hogy ez mind rossz mégse haragszom rá és ha akarna újra összejönnék vele.
2020. máj. 17. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb egy szexszolgát csinált belőled ha jól értem. A szerelem sok butaságra rávesz embereket. Hány éves vagy?
2020. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Buta vagy, az utolsó mondatod ezt nagyon jól mutatja.

A válaszom: Nem. Csak olyat tennék meg, amit én is akarok.


F

2020. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem buta csak nagyon szerelmes volt... Emiatt ne bántsad. Van ilyen.
2020. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondol, hogy újra összejönne vele, amikor egyértelmű hogy a pasi csak szexre használta és a szexuális vágyainak a megélésére.


Én az exem alkoholizmusát tűrtem 3 évig. Mindig azt hittem, hogy tudok segíteni neki, de végül feladtam.

2020. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem küldök intim képet úgy hogy felismerhető vagyok. Nos szerelmes voltam egy szintén meleg srácba,egy suliba jártunk, és úgy tudta meg mindenki, hogy meleg, hogy meglátták a párjával. Így szekálták. Összehaverkodtam vele, és egyszer csak küldött magáról egy meztelen képet,és mindenféle szíves, meg puszilkodós üzenettel kérte ugyanezt tőlem is, egykis extra képért.

Én megcsináltam...és szépen meg is jártam, mert ő elküldte az osztálytársaimnak.

2020. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez szemétség volt tőle. Megjegyzem simán feljelenthetnéd.
2020. máj. 17. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Igen, az volt tőle, de inkább nem teszem. A per nemkívánt további lebukást eredményezne. A szüleim hálistennek nem tudják, és ez egy túlzottan konzervatív család.

Egy biztos, azóta tagadom a szerelem létezését.

Mondjuk nálam is ez van mint nálad. Akkor mérges voltam rá, és elküldtem mindenbe, de ha most rámírni vagyok olyan bolond, hogy bármit megtennék... Stockholm-szindróma.

2020. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!