Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 25 év alatti passzívak, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év alatti passzívak, egy 35 éves nektek öreg?

Figyelt kérdés
Mert eskü azt érzem mintha vmi papa lennék pedig nem vagyok szakállas, pocakos, igénytelen izé. Mégis néha azt érzem mindenki ezt gondolja egy 35 évesről.
2020. máj. 18. 20:48
1 2 3
 11/29 Croissant0101 ***** válasza:
100%
Én 25 éves vagyok, de én a 30+-os férfiakat vonzóbbnak találom.
2020. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
75%

eddigi válaszok nagyon pozitívak. szóval leírom, hogy nekem miért teljesen esélytelen :D


a legfőbb probléma az én esetemben az, hogy nagyon más életszakaszban jár egy 35 éves hozzám képest. én most vagyok 22, ha nincsen karantén, akkor eléggé hektikus az életem. egyetem, barátok, bulik stb. a saját korosztályom ugyanezt éli át, úgy és akkor mint én. pont emiatt ha megmondom, hogy valami közbe jött, akkor nem sértődnek meg. ez most tudom, hogy egy általánosítás, szóval kiemelném, hogy csak a saját tapasztalataimról írok.

a harmincasok viszont sokkal kevésbé megértőek velem szemben. főleg amikor elkezdtem megtapasztalni a szexualitásomat, akkor még belementem pár alkalmiba, aztán rájöttem hogy ez nem az én műfajom. mindenesetre amikor őszintén megmondtam a lehetséges partnernek, hogy bocsi de inkább elmegyek bulizni a barátaimmal, akkor mindennek el lettem hordva. viszont én utólag se bántam meg, mert őszintén nekem az esték sokkal jobbak voltak a barátaimmal, mint hogyha akár brad pittel feküdtem volna le. másrészt engem nem zavar, hogyha egy korombeli ugyanígy megmondja őszintén, hogy amúgy van jobb dolga. egy szóval a harmincasok jóval szűklátókörűbbek, vagy hogy nem is azok, sokkal nehezebb viselik el egy fiatal életvitelét, míg a saját korosztályomban ezt nem érzem annyira.

aztán ami ettől teljesen független, hogy nekem testileg is jobban bejönnek a saját korosztályombelik, még akkor is hogyha mondjuk egy harmincas sokkal jobban ki van gyúrva stb.

viszont azt leszögezném, hogy amúgy nem tartom öregeknek a harmincasokat, csak nekem már a korkülönbségből fakadó problémák miatt már nem játszik. ettől függetlenül szerintem a férfiak eléggé sokáig jól néznek ki, hogyha oda figyelnek magukra (pl szerintem 50-esek közül is van aki még mindig fullos). én el tudom ismerni, hogy valaki jól néz ki, ettől függetlenül nem szeretnék semmit se idősebb férfiaktól.

így utolsó sorban hozzátenném, hogy nekem eddig mindig a saját korosztályom tetszett igazán, és úgy vélem hogy ez később is így lesz. így aztán bennem az a kérdés merül fel, hogyha zavar hogy a 25 év alattiak öregnek tartanak, akkor miért nem próbálkozol mondjuk 45 év felettiekkel? nekik biztos nem lennél öreg. szerintem az is probléma, hogy az mondjuk te sem a saját korosztályodból keresel valakit. én úgy látom, hogy a férfiak egy bizonyos kor után (nem tudom hol van ez a kor btw) inkább elkezd a fiatalabb korosztályra "vadászni". ezzel az a nagy problémám, hogy nem engeditek, hogy a saját tempónkban megtapasztaljuk a dolgokat, és lehet hogy a vadászás szó kicsit durva, de jóval tapasztalanabbak vagyok csak így általánosságban is, és ezt valamilyen szinten kihasználják azok akiknek már több tapasztalatot adott az élet. másrészt amire utaltam is, hogy aki már nem huszonéves, és azt mondja hogy nem zavarja a korkülönbség, az általában úgy érti, hogy lefelé nem zavarja a korkülönbség, viszont felfelé ez már nem így működik. mennyi olyan profilt láttam, ahol a negyven éves csóka biojában az volt, hogy huszonéves passzívat keres, 30+osok ne írjanak.

és én teljesen megértem, hogy mindenkinek szíve joga annyi idős emberrel (ha már nagykorú) együtt lenni, viszont szerintem ilyenkor azt is be kell látni, hogy nem feltétlenül kap pozitív visszacsatolást az ember.

2020. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
ja 22/f az lemaradt
2020. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Szerintem te 1 ember alapján egy egész korosztályt ítéltél meg, ami nem annyira jó. Sőt. Egyénekről beszélünk. Én pl 22 évesen se voltam buliőrült, se 18, 25, se most.

Szóval így nem kezdeném el elemezni a válaszod, mert elfogultnak érzem.

2020. máj. 19. 10:03
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
nem egy ember alapján, viszont abban teljesen igazad van, hogy általánosítok. viszont szerintem én ki is emeltem, hogy ezek csak az én tapasztalataim
2020. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
95%

#12

Igen elég sok 30-as pasi keres fiatal srácokat és sajnos tapasztaltam is hogy bizony vannak olyanok akik nyomulnak, nem értenek a szóból majd lehordanak ha elküldöm őket. Viszont van egy nagy többségük akik normális ember módjára tudnak ismerkedni.

Szerencsére jó pár ilyen pasit találtam és tudtam velük beszélgetni.

Nekem pl a korombeliekkel voltak rossz tapasztalataim.

Gondolok itt a nagyképűségre, hatalmas elvárásokra,átverésekre.

(tisztelet a kivételnek)

Persze időseknél is tapasztaltam ezt de sajnos ez ilyen világ.

Minden korosztályban vannak olyan személy/személyek akiknél beragadt a fék.


Az hogy valaki nem a saját korosztályából keres partnert hanem a fiatalabbakból az nem mondható mindig problémának.

Úgy gondolom hogy azért keres fiatalt mert nem vonzódik a kortársaihoz ezáltal nem tud elképzelni velük semmit.

Azt meg nem kell erőltetni ami nem megy.


„A saját korosztályom ugyanezt éli át, úgy és akkor mint én."

Ezzel a mondatoddal sem értenék egyet mert nem mindenkinek az élete forog az egyetemek, haverok, meg a buli körül.

Vannak bizony olyanok akik érettségi után leteszik a szakmát és mennek dolgozni. De vannak olyanok akik 8 általános után.

Vannak olyan egyetemisták akik inkább a tanulmányaikra fektetik az időt nem pedig bulira.


19/f

2020. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

ha csak szexről van szó akkor nekem nagyon is bejön az a korosztály, viszont párkapcsolatot csak velem hasonló korúval tudnék elképzelni. sajnos engem nagyon zavar, ha azt érzem, hogy nem vagyok a partneremmel egyenrangú és hogy ő sokkal előrébb jár az életben, sokkal több mindent letett az asztalra, stb.


23/f

2020. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk uni vagyok, de passzív oldalról nem lenne gond ez a korkülönbség. De még aktív oldalról sem. Ki az a bunkó, aki azt mondja, hogy csak a fiatal passzívak lehetnek szexik?o.o
2020. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, ugyanígy gondolom, mint az előttem lévő, kapcsolatra csak korban hozzám illőt tudnék elképzelni, de egyébként vonzanak az idősebbek. 23f
2020. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Jó hallani hogy van jópár fiatal akinek akkor mégis ok egy értelmes 35 éves :) Lehet a platforrm a rossz amit választottam, emrt a rómeót mindenki szídja.
2020. máj. 19. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!