Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 25 év alatti passzívak, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év alatti passzívak, egy 35 éves nektek öreg?

Figyelt kérdés
Mert eskü azt érzem mintha vmi papa lennék pedig nem vagyok szakállas, pocakos, igénytelen izé. Mégis néha azt érzem mindenki ezt gondolja egy 35 évesről.
2020. máj. 18. 20:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Akik fiatalon nagyon kormániások,azok lesznek a legjobban megsértődve,ha idősebb korban elhajtják őket.

Jellemzően ezek profilja mindig így néz ki.

Ha 40 éves,akkor 18-40 közöttit keres,ha csak 30 éves,akkor 18-30 között keres.

Ha te 31 évesen ráírsz,akkor ő megsértődik,hogy ő 30 éves,és hát te öreg vagy hozzá.


Nem azzal van a gond,amit egy előttem író írt le,hogy a korkülönbségből adódóan eltéréseket valaki nem tudja elfogadni,hanem azzal,hogy eleve azt gondolja,hogy mindenki ugyanolyan korú egyforma.

Tehát elvből elutasítja.

Pedig vannak fiatalok között is koravének,akik úgy élnek,mint a nyugdíjasok,stb.

2020. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

#20

Nem véletlenül utálják sokan a rómeót

2020. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
85%

Alkalminál beleférne, ha bejön, de komolyabb ismerkedésre nekem már öreg egy 35 éves. 24 vagyok, nem hiszem, hogy egy átlag 35 évessel annyira megegyezik az életmódom és a felfogásom a világról, ha pedig megegyezne vele, akkor pont az lenne a baj. 35 évesen már jó lenne házasodni és gyereket vállalni valakivel, nekem fura, hogy valaki ebben a korban még mindig fiatalokkal akar szórakozni. Egy olyan srácot szeretnék, akivel közösen válhatunk teljesen felnőtté és 35 évesen már a családi életünket élhetjük valahol.


24/F

2020. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó!

Hát,azért a melegek hány %-a vállal gyereket,vagy családot?

Szerintem nagyon kevés.Főleg Magyarországon.

Egyébként a házasság semmire sem garancia.

Lásd a heterók is házasodnak,elválnak,és apuci általában mindig egy jóval fiatalabb lányt keres.

Ez szokott lenni a standard az elváltak körében.


Aki 35 évesen nem vágyik családra,az miben különbözik egy 25 évestől?

Szerintem semmiben.

2020. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
71%

Az,meg,hogy ki milyen nem életkor kérdése.

Szerintem egy 20-as,családos fiatal sokkal "öregesebb" életet él,mint egy független 30-as,vagy akár 40-es.


Másrészt a fiatalságot nem kell feltétlen az extrovertáltsággal azonosítani.


Én pl sosem jártam meleg helyekre,bulizni sem,de családot sem szeretnék soha,pár évvel fiatalabbnak néznek általában.De,ha kiírom a valós koromat már egyeseknek "öreg" vagy.


31/f

2020. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány %, nem is érdekel, én szeretnék. Természetesen nem itthon. A családalapítástól függetlenül pedig áll amit írtam, én olyan partnert akarok, akivel kb ugyanannyi élettapasztalatunk van és kb ugyanott tartunk az életben. Számomra fura amikor sokkal fiatalabbakra bukik valaki, nem tudok másra gondolni, minthogy tetszik neki, ha ő a tapasztaltabb kettejük között és neki van nagyobb anyagi egzisztenciája, így irányíthat a kapcsolatban. Egy 20 évest ritkán vesznek annyira komolyan, mint egy 35 évest, valamelyest joggal is. Én mindig is a saját korosztályomat kerestem, 18 évesen is és most is.


Most itt nem nem 4-5 éves korkülönbségről beszélek, az szerintem egy korosztály, mégha át is lépte egyikük a bűvös 30-at, hanem 10-15 évről. Azért az már rengeteg idő.

2020. máj. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, feleslegesnek tartom hogy érveljek neked,de azt a tényt megállapítanám: 40 évesen ugyanúgy nem fognak tetszeni neked a 40 körüliek mint most, talán akkor majd rájössz miért.
2020. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl a legjobban a 30-40 közöttiek jönnek be. Igaz én is 30 felett vagyok, de nekem jobban bejön egy érett pasi mint egy nagyon fiatal.
2020. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek már sok, nekem nem, én imádnám, pedig 18 vagyok

De amúgy tényleg a külsődön és a mentalitásodon múlik

2020. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!