Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak? Próbáljam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Próbáljam máshoz irányítani?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm adta meg a kontaktomat egy párnak. A pár fiú tagja fiúval is kipróbálná. Azonban nem mutat arcképet.

A teste és a farka amit megmutatott. Az bejön. A barátnője nem engedi az arcképet és nem akar csalni. Viszont így én meg parázok.

Mellette meg izgat hogy egy srác akinek az első élménye fiúval velem lenne. Ti mit tennétek? Bevállalnátok ha úgy lenne így arc nélkül?


Kérlek írd meg ha választ írsz a korodat is!


2020. máj. 20. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a srác?
2020. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
28 és vékony. A képen a farka átlag de szép.
2020. máj. 20. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vállalnám be. Mivel nekem az összkép a fontos. Hogyha készülődsz, elmész időt szánsz rá, akkor ha élőben nem tetszik, és ott megmondod hogy bocs de nem, akkor felesleges időpazarlás volt az egész.


Na meg egy ilyan baráti viszonyban amiben a barátnőd áll a párral, ki tudja mit mondanának rólad utána...

2020. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hogy valódi pár és nem kamus? Akkor beszélj meg velük egy találkát, odamész és elválik van-e kölcsönös szimpátia. Ha nincs akkor max. eljössz, nincs igazából veszítenivalód.
2020. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

És azt már sejtik, hogy ha beleegyezel a dologba, élőben találkozniuk kell veled és le is kell vetkőzniük?:D

Én hasonló helyzetben sima felöltözött teljes alakos, arcos képet kértem volna. Nem a nemi szerven múlik a dolog (szerintem).


Jó gyökerek. Mondd nekik, hogy szívesen benne lennél, de mivel ennyire titkolóznak, elég gyanús a dolog és nem akarsz résztvenni átverésben, vagy csalásban. Ha megjön az eszük, rájönnek, hogy semmi értelme titkolózni.. ha meg nem, akkor nem is volt soha, ostobákkal nem érdemes kezdeni egy pilalnatra sem.

2020. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak osztani tudom, ne menj bele így.
2020. máj. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!