Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A 25 éves a melegeknél tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25 éves a melegeknél tényleg öreg?

Figyelt kérdés
Nem egy 18 vagy 20 évestől kaptam már meg, hogy 25 évesen túl idős vagyok, vagy hogy az már öreg. Most komolyan temessem el magam mert ennyi vagyok? Én nem érzem magam öregnek.

2020. máj. 23. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem öreg. Majd amikor ők lesznek annyi idősek, visszakapják az akkori 18 évesektől, és megtudják, milyen érzés.

35F

2020. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva fizikailag semmi különbséget nem érzek a 20 éves énemhez képest, agyban persze érik az ember.
2020. máj. 23. 12:36
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Az még semmi. Várd ki azt, amikor 50 leszel és egy 60 éves papa pattint le majd azzal, hogy túl öreg vagy neki. xD

Szerintem ne remélj túl sok jót melegként más melegtől. Ebben a szubkultúrában minden a külsőségekről, "fiatalosságról" szól, ami kb. azt jelenti, hogy valamelyik instagram modell klónjának kell lenned, hogy érj valamit.

2020. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az igen. Amúgy az ilyen 60 évesek nem az elmúlt fiatalságuk miatt akarnak sokkal fiatalabb párt?


Nekem például mindig a 30+-os férfiak jöttek be párkapcsolati téren, mert már értett a gondolkodásuk, képesek magukat elkötelezni, és sármosabbak is.

2020. máj. 23. 13:03
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagy öreg.


A fiatal meleg srácok PÉNZÉRT csinálják, és 60 évesekből a kulát is kieszik, csak fizess.

2020. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
4. Nem tudom. Én kérdeztem, hogy miért és azt mondta, mert rossz ránézni vagy ilyesmi volt a válasz. És kapcsolatra is fiatalt keres. Mondtam neki, hogy én is öregszem (akkor már kb. csak évre voltam a max korhatárától) és szakítana velem, ha átlépem? :D De ilyenre már nem válaszolnak. :)
2020. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Rossz ránézni? Mert az övére valami felemelő érzés?
2020. máj. 23. 14:24
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Én 28 vagyok, de már kaptam, hogy öreg vagyok. Pedig nem párt kerestem magamnak 😅
2020. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a 25 év pont ideális lenne az én 23 évemhez. Nem értem miért ilyen kelendőek a 18 évesek, nem túl érettek sem gondolkodásilag sem testileg ráadásul nagyképűek is nagyon sokan.


Mondjuk én 18 évesen hasonló korúakkal szerettem volna ismerkedni, de akkor is bunkóság ilyet mondani, hogy túl öreg vagy vagy csak fogalmazni nem tudnak és irkálnak az okos telefonjuk mögül.

2020. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
28 vagyok és gyakran kapok hasonló választ, de nem kell foglalkozni vele. Mindig lesz akinek jó a 28 is. Ne izgasd magad.
2020. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!