Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A sperma íze mennyire jön be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sperma íze mennyire jön be nektek, meleg és biszex fiúk?

Figyelt kérdés
A szavazáson kívűl bővebben is kifejtheted hozzászólásban. ;)

2020. máj. 24. 14:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#9 #10-es. Szerintem is sajátos íze van, nehéz máshoz hasonlítani. Ráadásul ugyanannak a férfinak is lehet alkalmanként különböző íze. Igazából én akkor kezdtem megkedvelni, amikor a másé jutott a számba. A szexuális kapcsolat élvezete, a partner személye maga izgató, a sperma pedig már csak "hab a tortán". Ahogy az orgazmus és a sperma íz kapcsolódott bennem egyre többször, úgy egyre jobban megszerettem, ma már sperma függő vagyok. 🙂

Ugyanakkor szerintem teljesen rendben van, ha valaki nem szereti. Én sem szeretem a bor ízét, legyen az akármilyen finom.

2020. máj. 25. 13:53
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
#11 köszi a választ! Most már tiszta. :)
2020. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

én nem szeretem az ízét

de popsimba élvezem ha bele engedik

2020. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A sajátomét nem szeretem, azt gusztustalannak érzem a számban. Másét viszont inkább kissé kellemesnek találom, néha közömbösnek.
2020. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, szavazatokat mindenkinek!

Úgy látom, hogy 40 szavazat alapján, a melegek kb. 80%-a vagy izgatónak vagy semlegesnek találja a sperma ízét, a többiek nem kedvelik.

Ebben a kérdésben a többséghez tartozom. :)

2020. máj. 27. 18:44
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Az állagát szeretem.

Még csak a sajátomat kóstoltam, nem volt rossz, de jónak sem mondanám.

2020. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Amikor érzem hogy elkezd lőni a számba egy fasz az nagyon jó. A sajátomat is szeretem. Ha kiverem magamnak sose törlöm le zsepivel hanem benyelem.
2020. máj. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 XXXBARI válasza:
87%

Szeretnék már én is nyelni másét:) Pécs 20/f


Minimum 17 legyél :p

2020. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Bi vagyok, nekem bejön az ìze általában. Ha finom édeskés, azt lenyelem bármikor, ha nem, korábban kiköptem, mostanság azt is lenyelem, vagy spermás csókkal átadom.
2021. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A sajátom megkóstolására még nem sikerült magam rávenni, de amikor lehetőségem volt rá, másét nagyon szívesen nyeltem. Imádom, amikor egy kemény farok lüktetve telespricceli a számat. "Ahogy az orgazmus és a sperma íz kapcsolódott bennem egyre többször, úgy egyre jobban megszerettem" - igen, én is hasonlóképp, mint a kedves kérdező.
2021. okt. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!