Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Volt már részetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már részetek hármasban?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen volt? Kort is írjatok, illetve, hogy hány évesen történt. ( ha történt)

2020. máj. 9. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Oooh igen. Sokszor. 20 évesen az első kapcsolatomban próbaltam ki először. Utána meg még nagyon sokszor, orgiákban is részt vettem. Bár az két külön dolog. A hármas igazán jó tud lenni, hatalmas az extázis. Viszont ott fontos hogy egyformán kívánjátok mind a hárman egymást, mert ha a másik kettő közt jobb a kémia mint veled akkor hamar kimaradsz a dologból és gyertya tartó leszel.
2020. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Volt részem benne, hogy én voltam a harmadik, és nálunk volt a harmadik fél

Tapasztalatom szerint úgy a leg jobb ha három szingli van, párban is jó de nem szabad ismételni, figyelni kell a másikra és ránézni mindig hogy smitélvez, előtte mindent megbeszélni, nagy a sérülés veszélye.

2020. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"párban is jó de nem szabad ismételni,"

Ezt hogy érted?

2020. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

párként nem szabad hogy ugyan azzal az emberrel 2szer vagy többször találkozzatok

Ez a tapasztalatom.

2020. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg párként nem is kellene harmadik fél.
2020. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt egy jó párszor részem benne egyet tudni kell nem szabad önzonek lenni mert akkor nem túl jó 50es uni vagyok!
2020. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Máté utca, 2 hetente (majd a járvány után), guglizd ki, meleg swinger.
2020. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"párként nem szabad hogy ugyan azzal az emberrel 2szer vagy többször találkozzatok"


Bocs az offért. Ezt én értem, csak azt nem, hogy miért? Még nem volt ilyen, de én úgy vagyok vele, hogy inkább állandót vonnék be. Miért nem jött be?

2020. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
22 évesen volt, és szerintem túl van értékelve a hármasozás.
2020. máj. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen.
2020. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!