Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szeretgetés, simi, bújás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretgetés, simi, bújás, smár már nem fér bele egy barátság extrákkal dologba?

Figyelt kérdés
Mikor pár alkalmi partneremmel beszélgettem erről ők közölték, hogy ez sok. Szerintem a jó szexhaverságba ez mind belefér. De ők úgy vettem észre azt szeretik csak ha önző vagyok. Azaz jönnek, oráloznak vagy dugok velük és lépnek. Tényleg érzelmesebb lenne tőle? Ez tényleg baj? Ti hogy látjátok? Kort is írjatok és azt is, hogy aktív vagy passzív vagy-e mert szerintem ez ettől is függ.

2020. máj. 27. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Aktív vagyok és nekem beleférne, de amit írtál kb igaz. A passzív srácok már a smártól beléd tudnak esni. Én sokszor jártam így sajna. Csak szex volt részemről, de belémzúgtak. Ami persze jó mert olyankor bármit megtesznek érted, de nem jó ha nem kölcsönös az érzés. Tudni kell ezt kezelni.
2020. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Aktív létemre nagyon bejönne pedig. Sőt! Amíg ilyen nincs, nem is megyek bele csak a szex részébe.
2020. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Az fér bele amit megbeszéltek és mindkét fél szeretné. Nincs olyan definíció, sem Közlönyben megjelent jogszabály miszerint szexkapcsolatban tilos összebújni.
2020. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Aktív vagyok 41

Nálam mindíg belefért a csókolózás, de a nagy simogatás össze bujás már nem szokott kelleni egy alkalminál azt egyik fél sem erőlteti ha igen akkor már biztos lesz még 1 találkozó.

Tapasztalatom szerint, de ha valaki nem akar kapcsolatot nyilván ezt a vonalat nem fogja erőltetni.

2020. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Passzív vagyok - és szerintem a szexhaverságnak is vannak határai. Legalábbis nekem úgy jó, ha akad ilyen (egyébként nem szeretem), hogy a kölcsönös tisztelet meglegyen, erről elég sokan megfeledkeznek. Aki gondolkodás (akármilyen körülmények között) nélkül belemegy szexhaverságba, az szerintem még ezt a komolytalan műfajt sem gondolja komolyan - és igen a simogatásra és bújásra is szükség van.
2020. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Aktív és bi srác vagyok, aki inkább a lányok fele húz. De volt már hosszútávú barátság+extra viszonyom fiúval, és minden belefért ezek közül. Általában teljes éjszakákat töltöttünk együtt, és bár valóban csak barátság+ extra volt, arra a pár órára úgy viselkedtünk mint egy sima pár, mert egyszerűen jól esett a simogatás, csók vagy ölelkezés is testileg, lelkileg.


De ez teljesen eltérő. Nálam pl az anál az ami sok és ki szoktam hagyni, de beszéltem már olyan bi fiúval akinek az anál természetes,de azt mondta, hogy a csók az számára fiúval elképzelhetetlen. Számomra meg a csók a minimál és eszembe nem jutna kihagyni. Szóval nincs szerintem egyértelmű megoldás erre, mindenki más, nem is kicsit.

2020. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
A "barátság extrákkal" nem ugyanaz, mint egy szexkapcsolat.
2020. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem belefér. Nálam legalábbis biztos, sőt igénylem is.
2020. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Embere válogatja, ki milyen.

Volt dolgom olyan bi pasival, aki csak sz-patott, de simi, csók, ölelkezés tabu, sőt nem is viszonozta.

De volt olyan is, aki szintén bi, és minden volt, még a passzív szerepet is vállalta.

Szerintem ez függ attól, hogy a kinsey skálán ki mennyire húzódik a fiúk felé.

2020. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
nálam alap .egy kicsit mindig belezúgok a partnerembe .Ezért sose szexelek csak hanem szeretkezek.Tudom ez nem jó mert ha nincs folytatás kicsit sérül mindegyikünk
2020. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!