Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elfogadás előtt, ti is éltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadás előtt, ti is éltetek heteró párkapcsolatba,(szex is volt)?

Figyelt kérdés

Nagyon vonzanak a fiuk de picit a lányok is,de inkább a meleg vonal az ami közelebb áll,de nem voltam még fiúval,ha esetleg kipróbálom lánnyal,lehet ,hogy tetszeni fog?

Ti akik melegek és nem bi-k,vagy ha igen,jobban vonz a saját nem,hogyan tudtatok lányokkal is szexelni?



2020. máj. 27. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy lánnyal tetszene mi nem tudjuk megmondani. Ezt te is csak akkor fogod megtudni, hogyha kipróbáltad.


Én meleg vagyok, és egyáltalán nem vonzott soha a női nem.

2020. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerelmes sem voltál lányokba,kiskorodban sem?
2020. máj. 27. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Voltam szerelmes lányba ovis koromban.

De szexuálisan lehet már akkor vonzottak a fiúk, jobban érdekelt mi van a gatyájukban.

Volt barátnőm huszon évesen szex is volt, de nem élveztem szenvedély egyáltalán nem volt benne.

Utána fogadtam el magam és csak akkor jöttem rá hogy aktív vagyok és a fiúkat szeretem dugni. Szenvedélyesen.

Nőt az óta nem kívántam.

2020. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Minden barátomnak volt barátnője így én is próbálkoztam. De egy két randi után mindig bepánikoltam és szakítottam a lánnyal. Nagyon rossz volt, mert nem értett mi a gond én meg nem mondattam el. Ezért aztán nem kínoztam sem őket sem magam tovább és felhagytam a csajozással. Az ágyig soha sem jutottunk el. El sem tudtam volna képzelni.
2020. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagyok és uni/passzív.. óvodás korom óta vonzottak a fiúk és állandóan megnéztem a pasikat, már akkor is zavarban voltam egy jó pasi jelenlétében, kb a mai napig így van. Jó nyilván oviban mutattuk egymásnak a lányokkal hogy mi is van odalent, de soha nem vonzódtam a lányokhoz, próbálkoztam persze 13-14 évesen csajozni, de csak a látszat miatt, mert fel voltam világosítva, hogy mi is ez az egész, amit érzek. Először biszexnek vallottam magam,mert elfogadóbb volt.. de tudtam hogy meleg vagyok és csak a fiúk érdekelnek :D

Bocsi, hogy ilyen sokat írtam :) szóval a lényeg, nem volt heterópárkapcsolatom és nem feküdtem le lánnyal, mert nem vonzódom hozzájuk:D

2020. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!