Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire vagy képbe a nemibete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy képbe a nemibetegségek tüneteivel? Jársz szűrésre?

Figyelt kérdés

Miért gondolja mindenki, hogy ő nem lehet nemibeteg?


Imádom, hogy a többség azt se tudja mik a tünetei 1-1 betegségnek. Pl a HIV-nek nincs látható tünete. A szifilisznek is elmúlik egy idő után, de ettől még mindkettő fertőz.


FIATALOK(20 alatt) külön furák. Mindenki azt mondja, hogy jaj ő nem kaphatta el. Közbe meg ismerek olyan 17 évest aki AIDS-es. Meg a szifilisz is terjed. Konkrétan a kedvencem az hogy egy osztály kb fele lett szifiliszes egy jó kis szalagavató után :D


MENJETEK TESZTRE! Ez a lényeg.



2020. máj. 15. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem aki azt mondják hogy voltak vérvételen. Ott nem nézik a nemibetegségeket csak rutin... Aztán azt is bírom, aki mondja, hogy csak gumiba dugták. Az orált nélküle nyomja. Azaz simán elkaphatta pl a szifiliszt is.


Sok butaság terjed. Nem is értem. Ingyenes és anonym tesztek vannak Pesten. Miért olyan nagy kérés, hogy elmenjenek? Nálam kiesik mindenki akinek nincs papírja.

2020. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Járok, mióta intenzíven váltogatok
2020. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátom párkapcsolatban volt. A pasija 1 sráccal megcsalta 1 év után. Az 1 srác 16 éves volt.

Nos szifiliszt és valami hugyuti fertőzést sikerült elkapnia az 1 találkozó alatt a 16 éves sráctól.

Ezt természetesen hazavitte így a haverom is elkapta. Ezután felkutatták a partnereit. Összesen 4 fiúval volt a 16 éves fiú.

Ami nem sok. Gondolnád, hogy 4 partner elég? Persze mindegyik normálisnak tűnt gondolom.

2020. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

HIV, Szifilisz és Hepa szűrést fél évente szoktam csináltatni.

(Évente 2-3 alkalommal azért kötelező lenne).

Jó én válogatom a partnereim, volt olyan mikor féltem én korábban is csináltattam.

A többinek azért vannak tünetei.

2020. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor elkezdtem az ismerkedést egy olyan sráccal taliztam aki azt mondta szűz. 17 volt. Én 16. A "szűz" sráctól lettem szifiliszes. Nagyon rossz az injekció amit kapsz. Utána alíg bírsz járni. És ezt meg kell ismételniük 2x még. Örök "emlék" marad az a kis kaland. 2 hétig levelztünk, chateltünk, stb. Semmi jele nem volt, hogy kamuzik. Sajna tévedtem. Pedig figyelmes voltam. Azóta veszem komolyan én is a tesztet. Kínos volt otthon bevallani mi van...
2020. máj. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem evente automatikusan csinalnak ilyen teszteket (HIV, chlamydia, szifilisz, stb.)

Kulfoldon elek, itt mindig rakerdeznek rakszuresnel, hogy szeretnek e ilyet es mivel penzbe nem kerul, ugy vagyok vele, hogy nezzek csak meg. (Nem elek kicsapongo eletet amugy.)

2020. máj. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Tisztában vagyok vele, szoktam is menni szűrésre időnként - viszont annak ellenére hogy úgymond, hát na, nem éppen monogám vagyok még semmit sem szedtem össze. Azért van az óvszer ugyebár hogy használja az ember :)
2020. máj. 16. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
10 éve kapcsolatban vagyunk, egyszer se voltam tesztelni. Nem kell össze-vissza kefélni, hármasozni meg magnumszaunákba koslatni és nincs baj.
2020. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásom szerint elég borsos ára van a tesztnek. Ha ingyenes lenne, szívesen megcsináltatnám, de így...

A 0 szexuális életemért nem éri meg.

2020. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ha akarsz teljes kivizsgálást az is ingyenes csak kérni kell a háziorvostól vagy a bőrgyógyásztól, ha van rá okod.


Konkrétan a google HIV TESZT szóra hozott ELSŐ találata:

[link]


Ha elolvasod látod, hogy INGYENES! Szóval nem kell félni.

Pesten több helyen is ingyenes. Mária utca, ÁNTSZ, plusz sok helyen vannak kihelyezett ingyen szűrései annak akit belinkeltem. Én nekik adom az adó 1%-át pont azért mert látom, hogy jó helyre megy.

2020. máj. 16. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!