Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most mit csináljak? Nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nagyon meglepődtem.

Figyelt kérdés

Megismertem a napokban egy srácot. Őszintén, óriási csalódás volt. Nagyon alacsony, csontsovány, egy csöves is ápoltabb nála. A szeme bevérzett, táskás, beesett, szóval ja. :D

De volt benne egy-két dolog, ami nagyon megfogott, így legalább beszélgetni beszélgettünk tovább. Nem rossz ember, csak egy tróger.

Viszont... Ami miatt írok, az az, hogy én őt nagyon alábecsültem. Nekem van egy diplomám, azt hittem, olyan marha okos és tanult vagyok hozzá képest.

Aztán megtudtam, hogy többdiplomás, több természettudományban (fizika, kémia, matematika) sokoldalúan művelt ember. Ezt onnan tudtam meg, hogy az egyik barátomat ő készíti fizikából minden vizsgájára a gimnázium óta magánórán, nem is akárhogy az elmondása szerint. xD

A tanulmányok-munka még valahogy nem került szóba, tényleg csak az olyan alapokról beszéltünk, hogy mit szeretünk enni, inni, mit csinálunk a szabadidőnkben.

Ez volt tegnapelőtt az első, mikor leégett a pofámról a bőr. :D

A második alkalom az tegnap volt, amikor szóba került a könyv-téma. Rájöttem, hogy olyan szinten olvasottabb nálam, hogy azt elmondani nem tudom. Pedig emelteztem anno magyarból, és nagyon szépen, tényleg faltam a könyveket.

És... Nagyon magamba szálltam. Hogy ez az ember igen, egy lepukkant igénytelen p**s, és mégis a kisujjában van az, ami miatt én olyan nagyra vagyok magammal. És hogy olyan végtelenül szerény ember, tényleg, nem találkoztam nála szerényebbel. Pedig megenne reggelire. És... Nincs pofám elé állni, pedig szeretnék.

És nem, nem vagyok sznob, nem az intellektusa miatt tartom ilyen nagyra őt. Hanem azért, mert egy szerény, visszahúzódó, halk szavú ember, aki egy pillanatra se érezteti, hogy több-jobb lenne, ellentétben velem.

Egyszerűen nem tudom, hogy álljak elé azok után, hogy így lenéztem.

Ami miatt fontos lenne tudnom, hogy hogy álljak ehhez az egészhez, az az, hogy elhívott ma, vagyis éjjel fél 3-kor írt, hogy elmegyek-e vele ma kávézni (nem iszik alkoholt). És tényleg, nagyon félek ettől. Nem tudom, mit csináljak.


2020. máj. 28. 04:44
 1/6 A kérdező kommentje:

Ez a helyesírás ma nem megy: ..., azaz elhívott...

Ha lenne más is, bocsánat. :D

2020. máj. 28. 04:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A műveltség és az igénytelenség nem függ össze. Szerintem menj el vele kávézni nyugodtan, ebből bajod nem lehet. Gondolom nem nyíltan előtte adtad tudtára hogy egy csöves is ápoltabb nála.


Az meg hogy ennyire nem ad magára, hogyha élőben nem jön be, akkor nyugodtan elmondhatod, legfeljebb nem lesz több találkozás. Már ha a tudtára akarod hozni.

Ahogy az írásodból lejön, téged inkább az tart izgalomban, hogy okosabb, mint te és ez piszkálja a csőröd, hogy előre leírtad, viszont másban nem mutatsz semmilyen vonzalmat irányába. Menj el vele kávézni, ott pedig a végén megmondod hogy csak barátok lehettek.

2020. máj. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem vesztesz vele semmit.

Találkozz vele, max egy jót beszélgettek, nem vesztesz vele semmit, meg még jól is elsülhet. Én is voltam már úgy, hogy beszélgetés alapján szimpatikus volt, meg volt közös téma, de kép alapján nem fogott meg, sőt nem is volt az esetem, élőben meg sokkal másabb volt.

Ne kép alapján ítéld meg a másikat, az sokat ronthat vagy javíthat, attól függ ki mennyire fotogén.

2020. máj. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, élő példa vagy arra, hogy az intelligencia nem egyenlő a lexikális tudással. Azt hiszed, attól vagy k_rva okos, hogy sorra bemagolsz olyan dolgokat, amiket soha a büdös életben nem fogsz használni, csak azért, mert ezt kérdezik vizsgán? Nagyon sok olyan többdiplomás ember van, aki olyan hülye az élethez, mint a f_sz. Erre is élő példa vagy, van egy diplomád és szerelmes vagy magadba, miközben olyan alapvető tulajdonságokat sem tudsz felmutatni, mint pl. hogy nem ítélünk ismeretlenül. A diploma nem arról szól, hogy okos vagy, hanem hogy jobb a memóriád. Más viszont szimplán okosabb nálad, iskola nélkül is.

(Üdv, egy szakmunkás, aki bármikor vívna veled intellektuális párbajt.)

2020. máj. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Apukám megkaptad a tutit a 4-estől. Mennyire igaza van egyébként.
2020. máj. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Találkozz vele ha szeretnél, viszont gondolom egy igénytelen embertől nem akarsz többbet mint kellemes társalgás...

Ezt viszont mindenképp add a tudtára, legyél korrekt

(Egyébként pedig a műveltség, a hatalmas lexikális tudás is csak egy dolog. Attól hogy valaki jó a tudományokban, még emberileg, érzelmi intelligenciában, problémamegoldásban lehet hogy az átlaghoz képest is simán alulmaradna.)

2020. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!