Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Travi vagyok! Mások is szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Travi vagyok! Mások is szoktak combfixben, parókában, kisminkelve,szoknyában, tűsarkúban, bugyi nélkül frangálni éjszaka a parkban vagy csak én?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt a "bugyi nélkül" dolgot,mert nemigen ismerek másik travit, aki bugyi nélkül menne! Végül is a szoknya eltakarja, hogy nincs fennt semmi.

máj. 23. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Gyere csajszi, én benne vagyok, miénk az éjszaka. Élvezzük ki. 😊☺️😘🥰💋💅👄💃👠💄
máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megijednék tőled éjszaka.
máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ha két fiu szexel, azt olyan buszma erőltetettnek tartom. Főleg ezt a fiu-fiu társkeresést, ezt a rengeteg félős, magától is megijedő hapit. Ha esetleg rászánnák magukat randevúra a net mögött álmodozó, félénk hokizó hapik, akkor a tali előtt biztos hogy valamelyiküknek inába száll a bátorsága és "halaszthatatlan dolga" akad. Utána meg világgá szalad! Nincs igazam?


Így traviként, csajosan beöltözve, át tudok szellemülni nővé, rivé és pusztán ez az érzés az imídzs, a feeling felejthetetlen élményt ad, pláne ha talizom valakivel és csajként szexelek.

máj. 23. 21:25
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Én tuti megdugnálak,ha találkoznék veled.
máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Gyere. Én nem szaladok el.
máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A 3.-as számú kommentemet nem az én esetemre írtam, habár erre is vonatkozhatna, mert nálam is sokan visszamondják. Hanem globálisan értem a sima melegekre, vagyis akik még az elején vannak az identitásuknak és fiu-fiuval ismerkedik. Addig még bátrak, amíg a neten írkálnak, mert biztonságban megtehetik, nem kell élőben még beszélni sem, csak névtelenül pötyögnek. Amikor tenni is kéne valamit, face to face, talizni, szexelni, akkor hirtelen elillan a bátorságuk, inkább otthon kuksolnak vagy továbbra is hokiznak, álmodoznak.


Pedig higyjétek el, van pár meleg szórakozóhely pesten, ahol simán lehet ismerkedni. Sajnos nekünk traviknak kevesebb van, de azért nekünk is lehet pár helyen.

máj. 23. 22:21
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Transz vagyok, én se hordok bugyit
máj. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Szerintem meg az az erőltetett, ha valaki minden áron fiú-lány felállásba akarja beleerőltetni a meleg szexet.
máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk hogy más hímringyó is mászkál-e tűsarkúban a parkban éjszaka? Pont téged kellene erről kérdezni: te vagy ott, te làtod hogy vannak-e vagy nincsenek. Vagy olyan sötèt van, hogy nem látni? Vagy miért kérdezel olyanokat akik nem tudhatják jobban, mint te?
máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Most elfelejtetted megírni a kérdésben, hogy hány pasival dugtál eddig. Hol tart a számláló?

800-nál

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

1000-nél

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

"Az, hogy ku@@va vagyok, számomre ez plussz élményt jelent a szexelés terén és mint a fűszer a szexben, elképesztő kielégülést és adrenalint okoz." (42/60)

1200-nál

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

1300-nál

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

2000 megvan már?

máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!