Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan, aki heteroként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki heteroként meleg szórakozóhelyekre jár?

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelen :) meleg szórakozóhelyre IS (de nem elsősorban oda, s nem célirányosan inkább csak hajnalban betévedve), szimplán azért mert lazább a hangulat.
2020. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Hány éves vagy? Megkérdezhetem, hogy milyen a hangulat? Az ismerőseid mit szólnak hozzá? Nem találják furának? Nem próbálkoznak be a meleg pasik?
2020. máj. 28. 19:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A hangulat jó, vidám, önfeledt, az ismerőseimnek meg nem kötöm az orrára (ahogy azt sem amikor swingerbe megyek - mert semmi közük hozzá).

Nem próbálkoznak be, a melegek nagy részének van "radarja" és látja hogy ki az aki teljesen heteró és ki az aki "kíváncsi". Aki meg bepróbálkozik az bepróbálkozik na bumm, udvariasan hárítom és kész - nem úgy próbálkoznak hogy alsó madárfogással rámarkolnak a nadrágodra hanem szóban.

2020. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"és látja hogy ki az aki teljesen heteró és ki az aki "kíváncsi""


Miért, gyakoriak a hetero férfiak ilyen szórakozóhelyeken?

Nyilván gondolom, hogy normális stílusban próbálkoznak, de gondolom nem ritka, hogy próbálkoznak egymásnál.:)

2020. máj. 28. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de megbántam. 1x voltam csak. Egy barát miatt. De az házibuli volt. Azért bántam mert részegen hagytam hogy leszopjon egy srác. 18 volt kb. Azt mondta, hogy tuti hogy ha heteró vagyok nem áll fel. Nagy volt a szám. Behúzott a csőbe. Amúgy ez még kb 8 éve volt. Csak mintha tudná a net mi történt feldobta a kérdést az előbb a Szexualitás kategóriánál.
2020. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A meleg szórakozóhelyek többsége nem olyan mint a filmekben, ne úgy képzeld el mint a Kék Osztriga Bárt hogy bajszos, bőr tányérsapkás pasik lerohannak és "véged". Szimpla szórakozóhely, csak a ffi vendégek 90%-a meleg.

Egyébként a meleg szórakozóhelyeken lehet a legjobban csajozni :) Aki lány lemegy az eleve nyitott, toleráns, laza. Pont ezért anno a Capellában - hiába melegbárnak volt hirdetve - a közönség többsége hetero volt.

2020. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös. Gondolom végül felállt. És el is élveztél. Szerintem ezt ne szégyelld, ettől hetero maradtál, max élvezted.


6-os. Nem meleg szórakozóhelyeken miben másak a csajok?

2020. máj. 28. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mások, csak nyitottabbak, toleránsabbak, lazábbak - mint eleve a meleg szórakozóhelyek úgy általában.
2020. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#5, nagyon felizgat, ami veled történt. De vajon miért?
2020. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!