Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív, fiatal fiúk! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív, fiatal fiúk! Milyen az ideális, aktív férfi a számotokra?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságai milyenek? Főként külső, vagy belső értékek a döntőek?

2020. máj. 29. 09:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

20 vagyok bi és passzív.

45 töl felfele 70 ig, husis és szőrös aktív jön be csak. :/ Akár ma estére fejér bibi 😋

2020. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Külső tulajdonságok: lehetőleg ne legyen magasabb nálam (igen, olvastam, de nem nehéz, mert 165 centi se vagyok xD); lehetőleg ne legyen túlsúlyos; a farokméret nem érdekel. Ami a farokkal kapcsolatban érdekel: esztétikus legyen, és tudja használni a gazdája.


Belső tulajdonságok: én egy nagyon független típus vagyok. A döntésem az döntésem, akár tetszik a másiknak, akár nem. Ezért ezt elvárom, hogy tiszteletben tartsák. Azt pedig én is maximálisan tiszteletben tartom, ha a másik hoz olyan döntést, amivel én nem értek egyet. Akkor is, ha engem érint. Ha engem hátrányosan érint, majd leb**zom, mint a pöngősmalacot, de a döntésébe nem szólok bele, csak ha erre kifejezetten megkér.

Az előző kapcsolatomból okulva: ezt eddig nem tartottam fontosnak igazából, de megtanultam, hogy a közös érdeklődés igenis fontos, mert közös témát szolgáltat. Így tehát: lehetőleg legyen természettudományos érdeklődésű. Nyilván senkitől nem várom el, hogy egy lexikon legyen, én érdeklődésre gondolok, hogy legyen miről beszélni. xD

És még egy dolog, amit szintén az előző kapcsolatomból okulva mondok már:

Én egy nagyon pörgős (elismerem, túlságosan pörgős), maximalista ember vagyok (természetesen csak magammal szemben). Természtesen tiszteletben tartom, ha a másik ember nem olyan pörgős alkat, nem maximalista, és nagyon hálás vagyok, ha engem szeretnek akkor is, ha nem teljesítek tökéletesen. De azt gondolom, engem a maximalizmusom hajt előre, és rendre el is érem a céljaimat ezáltal. Nem nyugodt az életem. De azt nem is szeretném. És az előző párom egy végtelenül kényelmes tempójú ember, és nem tudta megérteni, hogy én miért vagyok magammal szemben ilyen maximalista, miért törekszem a tökéletes munkára. Ez okozott is nem kis súrlódásokat, a legkomolyabbakat talán éppen ez. Ezért azt gondolom, hogy jobb lenne mellém egy picit szintén pörgősebb ember. Nem várom el, hogy annyira pörögjön, mint én, mert az nem egészséges. xD És nagyon szeretném, ha a magammal szemben támasztott elvárásaim elérését inkább támogatná, és elfogadna maximalistának ahelyett, hogy próbálna erről lebeszélni.


Ami a sportszerűséghez is hozzátartozik: erős dohányos vagyok (1-2 doboz naponta), ezért nem árt, ha ezzel ki tud békülni, hogy márpedig én pöfékelni fogok. xDDD


19/p

2020. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!