Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ennyire fél mindenki a koronav...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fél mindenki a koronavírustól?

Figyelt kérdés

Nem akar senki találkozni a korona vírus miatt ez normális jelenség ? 😂😂

Mindenki ennyire fél tényleg vagy csak én nem foglalkozok a járvánnyal egyedül???


2020. máj. 2. 17:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi ilyet nem tapasztaltam. A rómeón vagyok fent egy vidéki nagyvárosban. Egy 19 éves srác írta, hogy nem tud találkozni, ő is csak azért mert még a szüleivel lakik és ők nem engedik el otthonról.


25/F

2020. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
pesten félnek akkor :/
2020. máj. 2. 17:41
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy vettem észre, hogy koronavírustól függetlenül se akarnak találkozni. Ha felteszel egy kérdést, hogy hány szexpartnerük volt a felhasználóknak, olyan válaszokat kapsz, hogy 4-5, esetleg 6-7. Ebből nekem nem az jön le, hogy a melegek szoktak találkozgatni.
2020. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igazad van 😂😂😂
2020. máj. 2. 17:48
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Pesten érthető

Legfertőzöttebb hely


Én nem pestiként én se hajtom az alkalmit, most egynél megállapodtam akivel régebben voltam időnként összejárunk, más partnerünk nincs ezt beszéltük meg, így gumi nélkül is csináljuk

2020. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
értem értem :)
2020. máj. 2. 18:08
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Vannak arányaiban fertőzöttebb megyék is.

[link]


Én se mozdulok ki. Sajnos ilyen a felelős hozzáállás. Pedig kanos vagyok.

2020. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

A fertőzöttek legalább 95 % nagyon enyhe vagy semilyen tünetet ne m mutat. A környezetemben senki sem beteg, de olyat se ismerek, aki ismer koronás beteget.

Ezért pontosan úgy élek mint tavaly ilyenkor.

2020. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem foglalkozok ezzel a jarvannyal en sem 😂😂😂
2020. máj. 2. 18:24
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
# 3 Na ez a kérdés az, amivel kapcsolatban a legtöbben hazudnak. Volt, hogy én is azt hazudtam, hogy 2, mert inkább nem mondtam az igazságot, hogy még 1 sem, mert azt nem ginném el. Csak ugye a legtöbben a másik irányba hazudnak. Engem amúgy nem zavarna a vírus, rám nem veszélyes, ha találnék egy olyat.
2020. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!