Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az egyik legjobb barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátom elmondta nekem hogy meleg, és hogy szeretné nekem csinálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok meleg, de félek ha nemet mondok rámehet a barátságunk, de ha igent mondok lehet arra is..

Mar kiskorunk óta jóba vagyunk aztmondta csak egyszer akarná, nem akarom elvesziteni mint barát, de ez olyan fura lenne

Nemtudom mit tegyek



2020. jún. 1. 18:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha megmondod neki, hogy nem, akkor nem fog többet akarni. Egy laza kiverés talán még belefér, de mondom, ezt neked kell eldöntened.
2020. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is van benned biszex hajlam.


Az én tanácsom az, hogyha ennyire félsz ettől, akkor ne vágj bele vele. Éld meg egy idegennel ezt a vágyad. Üljetek le, és mondd el neki, hogy neked ez nagyon fura lenne, kínosan éreznéd magad, és nem tudnád a helyén kezelni a helyzetet, félsz hogy nem tudnál már ugyanúgy tekinteni rá mint eddig és szerinted rámenne a barátságotok. Ha ezt nem érti meg, és csak a szexuális vonzalom hajtja most, akkor valójában nem is a barátod.

2020. jún. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Azzal számolj hogy ha ebbe belemész, akkor többet akar majd- mert miért ne?
2020. jún. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 ftf1983 ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben nagyon sok a "ha". Üljetek le és beszéljétek át a helyzetet. Ha nem szeretnéd, hogy kiverje neked, akkor ne menj bele, ha meg szeretnéd, akkor élvezed ki a helyzetet.
2020. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Én igazábol sokat gondolkodtam rajta este, és szeretném

Szerintem jó lenne

Csak attol félek utána a barátságnak kb. annyi lenne...

meg igazabol attol is felek kicsit hogy fiuval xd

2020. jún. 2. 09:54
 16/19 ftf1983 ***** válasza:
92%

Nem feltétlen lenne vége a barátságotoknak azért, mert kiveri neked. Én több barátommal is szexeltem és nem ment a barátságunk rovására. Ez adott személyek intelligenciájától függ, hogy tudják-e kezelni a dolgot vagy nem. Igazából csak annyi történik, hogy megismeritek egymást egy új szemszögből.

Az, hogy ki akarod próbálni milyen, ha egy srác kiveri a farkad nem baj. Ha nem jön be azt mondod utána, hogy kipróbáltam nem jött be, ennyi. Volt kollégám, aki heteró egyszer leszopott, mert kíváncsi volt milyen szopni. Megtette, rájött, hogy neki ez nem jön be és ennyi.

2020. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha lecumizna sem lenne gáz, és ha ez bejön akkor lehet barátság extrákkal, tisztázátok hogy ez nem kölcsönös, és ennyi.
2020. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Belementem, igazabol jo volt

Viszont most kicsit furan erzem magam

2020. jún. 2. 20:13
 19/19 ftf1983 ***** válasza:
100%
Milyen az a fura érzés vagy miért?
2020. jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!