Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet bele fogok szeretni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bele fogok szeretni a legjobb haveromba?

Figyelt kérdés
A haverom heteró, nem tudja, hogy meleg vagyok. Külsőleg abszolút az esetem. A probléma annyi, hogy mostanában furcsa érzésem van, ha rá gondolok...és elég sokat gondolok rá. A másik ami feltűnt, hogy sokkal megértőbb vagyok vele, mint ezelőtt és kevésbé idegesítenek a hülyeségei. Még sosem voltam szerelmes senkibe, szóval nem tudom, hogy működik. A gyomorideghez hasonló érzésem van, ha rá gondolok. Nagyon nem szeretnék beleszeretni, mert biztos nagyon szenvednék, de hanyagolni sem akarom, mert tényleg ő a legjobb haverom. Aki volt hasonló helyzetben, attól jól jönne valami tipp..

2019. febr. 25. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Ismerős, volt hasonló szitu velem is, de szerintem erre nincs jó megoldás. Amíg ott a közeledben, szenvedni fogsz, ha nem viszonozza amit érzel.
2019. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszonozni biztosan nem fogja. Tehát az agyam tudja, hogy ez egy halott ügy, de hiába.
2019. febr. 25. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ennek nem kesz jó vége. Hasonló helyzetben voltam. Miután megtudta, hogy meleg vagyok, méginkább közelebb került hozzám, aztán bevallottam neki, hogy szerintem belé estem. Akkor utána kicsit kerültük egymást, de kozos barátunkon keresztül folyton érdeklődött felőlem, majd beszéltünk, ha én távolodtam, ő közeledett, illetve fordítva. Én azt hittem mekeg, sőt szerintem bi, csak sosem fogja bevallani magának sem. Sajnos így tönkre ment a barátságunk. Azóta 3 éve boldog kapcsolatban élek életem szerelmével, de azt nagyon sajnálom, hogy elveszítettük egymást ezzel a barátommal.
2019. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Talán egyszer felválallom magam előtte, de azt biztosan nem mondanám el, hogy hogy érzek. Alapesetben nincs különösebb baja a melegekkel. Van barátnője, ez is az egyik ok, amiért lehe nem jó ötlet a coming out. Nem tudom mennyire örülne neki, hogy egy meleg fiúval mászkál a pasija. Már ha egyáltalán barátkozna velem utána. Félő, hogy megváltozna a kapcsolatunk emiatt.
2019. febr. 25. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Szia, írj neki hogy beszélni szeretnél vele. Aztán ott mond el mi a helyzet. Ha az én barátom ezt tenné megérteném őt és bár hetero vagyok nem változna semmi
2019. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
én is jártam így, meg sztem sokan, sajna szar ügy :( de azért én elmondtam neki, ha ilyen volt.
2019. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!