Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kajdi Csaba idén kinn lesz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kajdi Csaba idén kinn lesz a Budapest Prideon?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

Mert? Lesz Budapest Pride?

És Budapest Parádé miért nincs évek óta?

2020. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Pride helyett én is a parádét támogatom, több értelme van!
2020. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem - tekintettel a járványhelyzetre - nem biztos hogy bármilyen parádé, vagy pride lesz az idén...
2020. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Melegként mondom, hogy semmi értelme nincs a Pridenak.
2020. jún. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
#4 +1
2020. jún. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 DominikX ***** válasza:
88%

Akkor szerintetek minek van értelme? Ulni otthon csendben és várni, hogy a kedves politikusok majd egyszer csak elfogadják a melegek házasságát csak úgy maguktól? Ha nem vennétek észre, akkor jelenleg is az LMBTQ jogainak fosztása megy.

Az az ember aki elhiszi, hogy az emberek azért nem szeretik a melegeket, mert Pride az nagyon naiv. Pride nélkül ugyan úgy kitalálnának egy újabb okot pl. Biblia.

Ha azt hiszitek, hogy Amerika csak ugy odaadta az LMBTQ jogokat maguktól, akkor nagyon tévedtek. Ott ugyan úgy ki kellett harcolni azokat. De ez otthon a fotelből nagyon nehezen fog menni kussolva.

2020. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

Drága #6-os!

Én magam is meleg vagyok, ráadásul nem éppen egy elfogadó környezetben élek, velem még sincs problémájuk, hiszen normálisan kezelem ezt a dolgot. Sokan tudják rólam, hogy férfi párom van, gyakran látnak is minket együtt (akár kézenfogva is, vagy csókolózni), mégsem ért eddig egyetlen negatív megnyilvánulás sem a környezetmből. Egyetlen háztömbbel arrébb él egy másik meleg, aki -bocsánat a szóhasználatért- de egy magamutogatós b*zi, és őt érdekes módon ugyanazok az emberek, akik minket elfogadnak, támadják, beszólnak neki, sőt az egyik lakó már meg is támadta.

Na most, a prideon jobbesetben ez megy: meztelenül, csillámf@szlámaként dobálják magukat az emberek az utcán, azért hogy elfogadják őket, holott pont ezzel a viselkedéssel vívják ki az ellenszenvet... Persze, szép dolog harcolni a jogainkért, én is örülnék ha hivatalosan is elvehetném már a párom, de nem hinném, hogy egy ilyen "felvonulás" lenne az, amitől az emberek véleménye megváltozna... Talán ha normális emberi külsőben, az igazi, hétköznapi arcukat mutató emberekként vonulnánk utcára, nem pedig polgárpukkasztó, már néha p*rnóba illő viselkedéssel, akkor lehet többet érnénk el, kevesebb idő alatt... Tudom, hogy már túlhúzom a mesélést, de csak hogy lásd a különbséget a megítélésben: 17 éves voltam, amikor az első barátommal összejöttem. Ő láthatóan is 'b*zi' volt. A törzshelyünkké vált kávézóban az eladó engem mindig aranyosan, kedvesen fogadott és szolgált ki, míg vele paraszt volt, és direkt szívózott is vele, pedig tudta, hogy mi egy pár vagyunk, meg mindig együtt is mentünk.

Tehát összességében nem az a baj, hogy jogokat akarunk, hiszen én magam is szeretném elérni ezeket, hanem az a baj, ahogy ezt elérni próbáljuk... és meg lehet nyugodtan kövezni, le lehet húzni a kommentet, lehet mondani, hogy nekem éppen szerencsém van, de ez az én tapasztalatom és véleményem.

Üdv:

egy vidéki meleg (28 éves)

2020. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 DominikX ***** válasza:
71%

Kedves #7-es!

A prideról úgy mondasz véleményt, hogy valószínűleg sose voltál kint, és nem láttad a saját szemeddel. Te csak azt a részt láttad, amit a média bemutatott.

De egyes internetes források szerint Orbán a legjobb miniszterelnök az EU-ban. Ha a média mondja, akkor ez is biztos igaz, nem? Hát nem.

Sokszor nem is értem, hogy a melegek hogyan képzelik azt, hogy őt fogadják el olyannak amilyen, közben ő már nem tudja elfogadni azt aki még “másabb” mint ő. Amúgy ha kimegyek az utcára, vagy egy hetero szórakozóhelyre, akkor 1 perc alatt több magamutogató heterot látok, mint amennyi meleget 23 éven át. Ezen is érdemes gondolkodni.

2020. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Voltam már nem egy prideon ;)

A médiatartalmakat meg meg tudom szűrni ne aggódj.

2020. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Béla211 ***** válasza:
100%

7-es igen sajnos amelyik homoszexuális lányosabb azt kikezdik. Főleg ha nőies a hangja. Még öltözködni sem kell b.. san. Van egy ilyen barátom rengetegen bántják emiatt. Jó múltkor nem is mert megveni egy Amszterdam feliratú pulcsit hogy nehogy megszolják miatta. Csak farmerban meg ilyen barna pulcsikban jár, hogy ne szóljanak be neki.

Amikor még ismertem és láttam milyen félénk és frusztrált azt hittem csak beképzeli, hogy őt mindenki bántja. De tényleg megszólal rajta röhögnek meg megszólák a hát mögött. Peddig aztán ő figyel hogy ne legyen kihívó de a hangját nem tudja megváltoztatni.

2020. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!