Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Összeismerkedtem egy sráccal,é...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeismerkedtem egy sráccal,és cserélnénk meztelen képet. Szerintetek cseréljek vele képet? Pár napja beszélünk,snapchaten lenne. Megbízhatónak tűnik,de van bennem még félelem.

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 16:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
pedig úgy nincs értelme. a jó isten se állapítja meg h 1 vagy 2 személy van a képen. de minek ennyit parázni, én is adtam már százat, és mégse történt meg
2020. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Oké,fejlemények történtek. Kb.3 órája elkezdtük az egészet. Aztán meglepetés: Arcommal együtt kérte..... Mondtam Neki hogy nem,erre ő kérlelt. Semmii kedvem nem volt hozzá,egyértelmű mire ment volna ki. Bele sem gondolok,mi lett vna ha elküldöm a fejem :p Szóval ez besült. Bár nem tudhatom,hogy a visszaélés lett vna vele a célja,de sejtem.
2020. jún. 2. 20:51
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen barmokkal nem kell foglalkozni... csak kiszűrni sem lehet sajna...
2020. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Arcost farokkal egyben ne küldj soha senkinek.

Ha a képek alapján bejössz neki, úgyis találkozni fogtok, de sok a kamu és vissza is élhetnek vele.

Vagy felkerülsz napiszarra, vagy sajátként küldi tovább másoknak, gondolom egyiket sem szeretnéd.

2020. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%

14

na ja de és akkor mégis honnan döntse el vki, h egyáltalán bejön-e neki és akar-e vele találkozni? érted, a frász akar hetekig randizgatni, mire rájövök, h hops mégse tetszik pl meztelenül.

na mindegy, mindenki csinálja, ahogy akarja, csak túlzottnak látom a parát. ha ne adj isten kiadná, akkor se halt még bele senki, mert meglátták meztelenül ... most nem?

2020. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
92%

#15

Nem tudhatod, hogy a kérdező milyen közegben van.

Magyarországon a nagy városokon kívül magas a meleggyűlölet, és egy ilyen meztelen kép ember életeket is tönkretehet, tudo rá példát is.

Így én sem küldök arc képet soha, csak intimet.

2020. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!