Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vállal egy homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vállal egy homoszexuális pár gyereket,amikor nem az a szerepük a természetben?

Figyelt kérdés
Ezt sosem értettem.Láttál már két homoszexuális farkast örökbefogadni kölyköt?!

2020. jún. 4. 07:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kérdést már többen megválaszolták, ezért a kérdező utolsó kommentjére szeretnék reflektálni.

Ahol örökbe lehet fogadni vagy béranyát lehet bérelni, azok már elég felvilágosult népességgel rendelkező országok, hogy megértsék, ami nekik jó az nem biztos hogy másnak is, nem az ő életmódjuk az egyedüli, ami elfogadható.

Másrészt meg tényleg mindenkinek feleljünk meg?

Ne legyen a gyerek meg a szülő sem homoszexuális, kövér és más nemzetű sem! Az elsőt és az utolsót egyáltalán, hogyan kéne kivitelezni? :D

Egy jó szülőnek pont az a feladata, hogy a gyerek annyira erős legyen pszichésen, hogy helyt tudjon állni ilyen szituációkban (úgy értem, hogy ki tudjon állni magáért) és ha mégsem menne neki, a szülőnek elég jó kapcsolatban kéne lennie a gyerekkel, hogy az el merje neki mondani a problémáit, hogy a szülő a megfelelő módszerekkel közbeavatkozhasson.

A homoszexuális párok által felnevelt gyerekek (mert a mai világban már van egy generáció akiket részben meleg neveltek ki) mutatói jobbak, mint a heteroszexuális párok gyermekei. (Ha jól tudom az ilyen tesztekben olyan igencsak fontos tulajdonságokat vizsgálnak, mint a pszichés egészség, iskolai teljesítmény, drogfogyasztás stb.)

2020. jún. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%

Utsó, ezt a meleg párok jobb szülők dolgot ne erőltesd. Ezzel csak felbosszantod a heteró párokat, még azokat is akik egyébként támogatnák a melegek házasságát. Persze, hogy ez jött ki mert csak olyan meleg pár kaphat gyermeket akik alkalmasak a gyermeknevelésre. Az örökbefogadást komoly eljárás előzi meg aminek több országban része egy tanfolyam is. Az örökbeadott gyermek fejlődését családsegítő és szociális munkás is ellenőrzi és ha azt látják, hogy a gyermek nem fejlődik megfelelően elveszik a pártól. Érthető, hogy az a meleg pár aki gyermeket kap az felkészülten kapja és ha a gyermek náluk marad akkor megfelelő neveltetést fog kapni. Ez az örökbeadott érdeke.

Heteró párok esetében meg sok esetben becsúszik a gyerek aztán megtartják, felnevelik. A statisztikába beletartoznak azok a szülők is akik fizikailag alkalmasok de mentálisan teljesen alkalmatlanok szülőnek. És rendesen rontják a statisztikákat. Ugyanúgy bele kell számolni azt is, hogy a heteró párok sok esetben több gyermeket vállalnak így egy gyermek fejlődésére kisebb figyelem jut a szülők részéről mint egykék esetében. Az pedig elég ritka, hogy meleg párok több gyermeket fogad(hat)nak örökbe.

Nem azt mondom, hogy nem igaz a tanulmány eredménye, én is olvastam róla cikket csak azt mondom, hogy a legtöbb heteró pár jó szülő és mindent megtesz a gyermekéért ugyan úgy mint a meleg párok. És ennek egy prózai oka van. A szeretet. Köztük rangsort állítani nagyon veszélyes dolog. Volt korábban ilyenekből már botrány amikor a melegellenes szervezetek kontextusból kiemeltek ehhez hasonló állításokat (a melegek jobb szülők, a melegek jobb munkaerő stbstb) és kampányokat építettek rá.

2020. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ne legyen a gyerek meg a szülő sem homoszexuális, kövér és más nemzetű sem! Az elsőt és az utolsót egyáltalán, hogyan kéne kivitelezni? :D"


Nem értem. Ezeket lehetne kivitelezni, de kérdés, hogy kell-e. Ha a két szülő ugyanolyan nemzetiségű, akkor a gyerek is olyan lesz, bár hetero szülőknek lehet meleg gyereke.

2020. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!