Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok, sose próbáltátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok, sose próbáltátok a passzív oldalt?

Figyelt kérdés
Miért nem ha nem?
2020. jún. 9. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem, egyszerűen taszít
2020. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Még nem, de érdekelne a dolog.

Ha akadna rá jelentkező, akkor ki is próbálnám :D

26F

2020. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Mert nem vágyik rá - ha ki akarná próbálni akkor nem aktív lenne, hanem uni.
2020. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem, mert az Aktív az Aktív is marad!
2020. jún. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Bocsánat, hogy közbeszólok, passzív vagyok. :D


Én is kaptam már ilyen kérdést, hogy megpróbálnám-e fordítva. És kicsit nem tudom, olyan értelmetlennek érzem ezt a kérdést. Ha kipróbálnám, akkor mindenütt, ahol ismerkedem (a pókhálók mögött, mert nem ismerkedem xD) passzív/uni szerepelne, de nem az szerepel (sehol se ugye xD).

Lehet, hogy én misztifikálom túl, de ez az aktív-passzív-uni dolog szerintem több, mint amit a konkrét fizikai megvalósulása mutat.

Én egyrészt azért szeretek passzív lenni, mert (legyünk kevésbé líraiak is :DD) imádom, mikor alaposan megb**znak. xD

De van egy lelki oldala is, és nekem ez a fontosabb, hogy a saját testembe fogadhatom a partneremet, hogy odaadhatom magam neki, hogy kvázi használ (khmmm... líraiság xDD), hogy átengedem neki az irányítást, és bizalmat(!!) adhatok neki.


Szóval szerintem ezeknél a dolgoknál van egy lelki vonulat is, és az valósul meg a szerepekben. Valaki lehet, hogy pont a passzív szerepben látja meg a dominancia lehetőségét, de ez a lényegen nem változhat, hogy valamiért az illető motivált abban a szerepben.


Tehát aki aktív, az szerintem okkal aktív, aki uni, az okkal uni, aki meg passzív, az okkal passzív.


Azért fejtettem így ki, mert ha csak annyit írok, hogy értelmetlennek érzem a kérdést, az nem lett volna túl konstruktív, és ugye elvileg a konstruktív vita lenne az oldal lényege, szóval... ^^ :DDD


19/F

2020. jún. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem, még nem.

Talán egyszer kipróbálnám, hogy tudjam, milyen befogadni. Talán.

2020. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Csak a szopást.Megdugni sosem fogom hagyni.Ha a passzív szeretné

be segítek.

2020. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én kiprobaltam már, de ugyanúgy én irányítottam. Nem annyira jött be, jobban tetszett amikor magamat ujjaztam, pusztán kíváncsiság miatt próbáltam ki. Szopni sem szeretek, hanem nyalni. Ha érdekel, ki kell próbálni, nem nagy dolog
2020. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Pénzért szoptam már le pasit. Nem volt nagy ügy.

26F Bp

2020. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak szopásba.Soha nem engedem.Szopni lehet,így a passzív is ki lesz

rendesen elégítve.

2020. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!