Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal és középkorú srácok ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal és középkorú srácok ti hamar őszültök, őszültetek?

Figyelt kérdés

Nagyon vonzónak tartom azt, ha valaki már fiatal őszül.


Srácok nálatok ez mikor jelent meg, hány évesek voltatok?



2020. máj. 31. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos inkább őszülnék, mint kopaszodnék... Fiatal vagyok, de megy el a hajam, úgy mint nagyapámnak, neki is nagyon hamar elment fiatal korában. Szerintem ez senkinek nem jön be, ha "csak" őszülnék, tized ennyire sem zavarna.
2020. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég hamar kezdett oldalt ezüstössé válni a hajam színe, de nem őszültem meg, és kb 35-36 évesen jelentek meg az ezüstös szálak.
2020. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátom 33éves és totál ősz

Lenne ha nem festené.

Engem nem zavarna az ősz jobban is tetszene

2020. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 35 leszek, és oldalt már több az ősz, mint az eredeti. Emellett sajnos kopaszodom is. A fiatal srácok szerintem mostanában nagyon hamar kopaszodnak. Az első válaszolóhoz hasonlóan nagyon zavar.
2020. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kopaszodom és nem sok ősz hajszálam van.Szerencsére a családban sem ősz,sem kopasz nem volt férfiágon.

50 F

2020. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyjából már 20 éves koromban volt néhány őszhajszálam, most 27 évesen már akar jópár, de még kevésbé látszik. Hozzáteszem, hogy apám kb. az 50-es évei végén kezdett csak el őszülni, szóval nem tudom hogy mi van :D


De örülök hogy akadnak akiket vonz az ősz haj.

2020. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szerencsére a családban sem ősz,sem kopasz nem volt férfiágon."


Első vagyok. Nekem anyai ágon nagyapámnak volt ilyen szar a haja, mint nekem. Szóval onnan örökölte mind, összes nagybátyám, unokatesóm mind hamar megőszült és megkopaszodott. Egyedül nagyapámnak ilyen a haja, persze, hogy ezt örököltem. Az anyai nagyapámnak az apja fekete hajjal halt meg 80 évesen és nem hiányzott egy haja szála sem. Másik nagyapámnak is több haja van jelenleg, mint nekem. Szóval csak azt akartam mondani, hogy női ágról is lehet örökölni.

2020. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, rosszul írtam, a dédnagyapám halt meg fekete hajjal, ellenben nagyapámnak húszas éveiben kihullott.
2020. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Női ágon sem volt ritka hajú, de ősz igen, nagyanyám, édesanyám is.

Úgy látszik én apám ágát örököltem:) De a párjaimnak így tetszett a hajam,főleg,hogy sokat simogatták ...:)

2020. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
26 voltam.
2020. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!