Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Kinek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Kinek milyen lábfétises élménye volt? Illetve hány évesen volt az első, miket csináltatok?

Figyelt kérdés
Pl. nyalogatás, vagy csikizés?

2020. jún. 10. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Már rengetegszer volt itt ilyen kérdés, keress vissza inkább.
2020. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is keress vissza. Ha nem tudsz újat kérdezni, akkor inkább ne írj ki kérdést.
2020. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Unalmasak már mindig ugynaazok a kérdések.
2020. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2020. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen, igaz ott cipőt szagolgattam. LÁbfétis? Hmmmmm. Bátyámmal amikor aludt.
2020. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 éve volt először ilyen. Az unokatesóm aki akkor 20 éves fiú volt én meg 18 a nyári szünetben sokat voltunk egymásnál. Egyszer, amikor náluk voltam, a szobájában PS-eztünk. Nekem már akkor is tetszettek a fiúk lábai. Mivel ő mezitláb volt,reflexből ránéztem a lábára és kb. 2 mp ig néztem és ő ezt valahogy észrevette és viccelődni kezdett hogy ,, ugye milyen szép a lábam?" Röhögtünk még rajta egy kicsitde aztán ejtettük a témát.


Kb 2-3 nap múlva megint mentem náluk. Felmentem a szobájába és a lába megint zokni nélkül volt (szinte egész nyáron úgy volt otthol) Leültem és beszélgettünk. A talpa szinte mellettem volt és megint ránéztem néha. Észrevette és kérdezte, hogy meleg vagyok-e és hát félve de mondtam h igen. Mondta hogy megmasszírozhatom a lábát. Én ezt örömmel tettem. Kb 2 perc múlva azt kérdezte hogy meg merem e nyalni. Úgy tettem mintha félnék de közben nagyon vártam már. Elkeztem nyaldosni a talpát és szopogattam a lábujjait, és a lábujjai között. Tetszett a szaga. Néha még mindig engedi, ha nincsenek mások a szobája közelében. (Bocsánat ha hosszú lett)


20F/meleg/lábfétises

2021. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Két éve volt kb először az akkori párommal. Vele volt az első szexuális élményem is és mindenképp kiakartam ezt ís próbálni elsőre, mivel erősen lábfétises vagyok. Nagyon élveztem, mert tetszett neki is. Először féltem ezt elmondani, csinálni stb, de teljesen benne volt a párom úgyhogy nagyon jó volt.
2021. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!