Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan ismerted az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ismerted az első srácot? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Hány éves volt? Te hány éves? Bánod?

2019. máj. 17. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
16 éves korunkba. Osztálytársak voltunk. Jól kedzoptuk egymást.
2019. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt meg az első. Most idén nyáron tervezem. Azonban csak vékony és fiatal sráccal tudom elképzelni. :) De idén eldöntöttem, hogy kipróbálom. Ezért is nézegetek itt is mindent :)
2019. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Gyakoriról. Egy nagyon vékony fiú volt. Nagyon jófej volt. Féltem, de tök megnyugtatott és nagyon jól csókolt és dugott. Plusz bónusz volt, hogy sokáig lehetett szopni. Néha szoktam vele találkozni. Kb 4 éve történt. Azóta csak jobb vele.
2019. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Gyakorin ismertem meg, leszoptam parszor plazakban es a szabadban.

De sajnos eltunt azota :(

2019. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Planetromeorol, ő 22, én 17 voltam. Minden volt, ami jó. :D Én voltam a passzív. Egyáltalán nem bánom.
2019. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Nyilvános helyen leszólított egy "leszophatlak?"-al. Megtette. Én 23 voltam ő lehetett vagy 30.

Nem bántam meg. Jólesett.

2019. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Couchsurfingrol volt egy lengyel srac. Nala szalltam meg, es megdugtam.


29/aktiv

2019. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem jó emlék. Utólag se pedig jó pasi volt a srác csak részeg és én nem akartam ami őt nem igazán érdekelt.
2019. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
16 voltam és kolis és lényegében megerőszakolt igaz csak orálszexre kényszerített, de akkor is. Utólag sajnálom, mert egy sportosztályos szex srác volt. Csak mégis roszs emlék mert utána még sokszor élt vissza a dologgal, hogy ez megtörtént. Volt, hogy átugrott a szobánkba és szólt, hogy segítsek már neki vmiben. Az a valami mindig ugyanaz volt. Le kellett sz.pnom. Később néha ő is engem. Ez ment 2 évig. De talán azért rossz emlék mert végig egy tárgynak kezelt és nem volt érzelem...
2019. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
egy házban laktunk 13 éves voltam ő 14. együtt recskáztunk meg szopiztunk jó volt
2019. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!