Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok! Nektek bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok! Nektek bejön az,ha egy passzív fiú sminkeli magát, és ezáltal nőiesebb?

Figyelt kérdés

Én személy szerint hosszú hajú vagyok, és mondhatni feminim.

Szeretem ha smink van rajtam, és érdekel, hogy ez bejön a meleg srácoknak.


Köszi a válaszokat előre, puszi mindenkinek!



2020. jún. 15. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Akkor már inkább nőt keresek!
2020. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Miért kéne egy pasinak nőnek kinéznie?

Azért vagyok meleg férfi, hogy férfiakkal szexeljek és ne nőkkel.

Sőt, őszintén szólva egyenesen undorítónak találom azt ha egy pasi sminkeli magát.

2020. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nem, a férfias pasik jönnek be, de van sok olyan meleg, akiknek kifejezetten a nőies férfiak az esetei.
2020. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Férfias passzívokat szeretem.

Láttam műkörmös-illetve festett körmű srácot az tetszett, úgy mint Berkinek, testalkatra is az a zsánerem.

2020. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem jönnek be a férfi állatok, a nagy és izmos, szőrös macsók.

De az sem ha valaki nőnek sminkeli magát.

Viszont vannak srácok akik olyan kis helyesen sminkeltek, egyáltalán nem nőiesen. Na ők tetszenek. 😊

29f

2020. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki tetszik engem nem zavar.
2020. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a mai világban én már összetenném a kezem, ha olyan fiatalt látnék az utcán, aki egyáltalán meg van borotválkozva... Szeretem a lányos fiúkat, de túlzott ripacskodáshoz nem ragaszkodnék. Azért a hosszabb haj és a cuki arcocska alap. A többi úgyis belülről jön. Szépséghez meg hát születni kell. Lányoknak is üzenem ezúton, hogy azért egy férfinak átfogóbb a vizuális képessége, minthogy ilyenekkel hülyére vegyék. Egy-két bizsutól, púderfolttól meg hajfestéstől nem fogsz más rasszba tartozni. Értsd: nem leszel vki esete, ha fővonalakban nem vagy az. Tegyük tisztába, hogy ez a kencefince dolog a nők egymás közti felvágása és polgárpukkasztása, férfiaknak le se jut az agyáig az egész. Ők mást látnak.
2020. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Nagyrobi ***** válasza:
77%
Nekem nagyon bejön
2020. jún. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Lacás1976 ***** válasza:
83%
A fiús férfias pasik jönnek be. Azért vagyok meleg...
2020. jún. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jön be. Sőt, kifejezetten taszít. Ha azt akarnám, hogy sminkelje magát, akkor valami csajt keresnék.
2020. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!