Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy írnátok körül a számotokr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írnátok körül a számotokra ideális pasit kinézetre?

Figyelt kérdés

A belsőtől most teljesen tekintsünk el. Attól is, hogyha van párod jelenleg, mert attól még elképzelhetsz egy ideális külsőt, ami téged a legjobban vonz. Próbáld leírni minél részletesebben. Egyébként lányok is írhatnak, igaz meleg kategóriának szántam, csak akkor említsétek meg hogy lányok vagytok. Amúgy nem párkeresés céljából írtam ki, csak szeretném elolvasni, hogy kinek mi jön be legjobban ezen az oldalon.


Nekem például az ideál valahogy így nézne ki: Fiatalos, korban kb 23-26, 180 cm magas körüli, súlyra mondjuk 80-85 között, amit még nem nevezhetnénk macis kategóriának, csak simán normálnak. Nekem a vékony egyáltalán nem jön be, a dagi sem, csak a simán "fogható" kategória. Ha van egy kis poci, vagy picit kiálló (nem lógó) mellek, az kifejezetten gerjeszt is, ezért ráfoghatom, hogy nekem az az ideál. Jó kifejlett, nem túl vastag, hanem simán formás, húsos lábak, inkább combok, ami nagyon-nagyon bejön, imádom bámulni az olyan pasikat, főleg így nyár elején, amikor már előkerülnek a tapadós farmer rövidnacik. :P El is felejtettem írni, hogy NEM izmos, egy minimális izom belefér, de ha csak simán punnyadt testalkat, egy picit löttyedt, egy minimális pocival, nekem az lenne tökéletes. Mert valamiért, nem tudom miért, de az izmos, kigyúrt pasik azok nem vonzanak engem, biztos a legtöbbeteket igen, de engem azok sem, legyen csak sima, átlagos inkább. Legyen szép arányos, például ne legyen kiálló fenék, sőt ha lapos az a legjobb, vagy ne legyen csipőben-combban, akárhol feltűnően nagyobb, mint a többi testrész, úgy értitek legyen minden egyben és arányos. A fontosabbat a végére hagytam, tehát arc: persze mondhatnám, hogy legyen tökéletes, az az ideális. De így konkrétan körbeírni nem tudok egy arcot, mondjuk annyit ami nagyon nagyon bejön, a sötétbarna bociszemek, jó vastag szemöldökkel, a krumpliorr és telt ajkak szintén nagyon vonzanak, illetve szintén sötétbarna haj, ami nem göndör lehetőleg, felül szépen el van fésülve egyik irányba, nincs túlságosan elnőve, rendben van tartva, szép fényes. Illetve fogak is szép fehérek, ápoltak. A szőr is beletart a kinézetbe, de az már másodlagos ugye, de ha azt is tárgyalnom kéne, nekem nem gond a dús fanszőrzet, mellszőrzet sem, a fenék szőrzetet egyenesen imádom, hát-hónalj ne legyen, arcon jó ha meg van hagyva egy kis borosta, az is izgató tud lenni számomra. :D Farok méret mindegy! tényleg, ha kicsike se gond, ha nagy se, kényeztetni-szopni bármilyent tudok, én amúgy is inkább a jó formás hátsókért vagyok oda. :D Hát nagyjából ennyi az én részletes ideális pasi elképzelésem... Kiváncsi vagyok a ti elképzeléseitekre is. És nem kell összeveszni ezen, nyilván mindenkinek más és más, az enyém ilyen. :) Bár ahogy én elképzelem: az ilyen nem ritka, tehát nem írtam semmi olyant ami ritkaság számba menne, mégis ahogy észrevettem, ez a kategória a legnehezebben "beszerezhető" úgymond. Az egyik exem hasonló volt és eléggé tepernem kellett nála... De utólag úgy gondolom megérte. Meglehet viszont, hogy csak azért gondolom így, mert talán mindenkinek az tűnik ennyire elérhetetlennek, amire vágyik. Ez viszont már nem is ide tartott, bocsi, csak elkalandoztam közben. :D



2020. jún. 16. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

[link]

[link]

[link]

Lány vagyok :D A párom jelenleg magas, szőke, zöld szemű, izmos, jóképű :D Én a páromban megtaláltam ami nekem a legjobban tetszik egy férfiban külsőleg :)

2020. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy a leírás mintha engem jellemezne...:) úgy értem, hogy elég sok a közös a leírtakban és a külsőm alapján.


Én a magas, férfias, ápolt fickókat szeretem a legjobban. Az olyat, akin látszik, hogy okos, intelligens. A jófiús de mégis keményebb külsőt szeretem. Legyen nagy keze és lába az illetőnek. Tetszik a szőrzet, borosta. Nincs kikötés, hogy milyen legyen a hajszíne.. stb... Tetszik, ha határozott kisugárzása van.

2020. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Izmos legyen,és kék szemű.

A szakállat,a dzsungelt,hosszú hajat,a Szandokán stílust,vagy az úgynevezett"favágó-t" nem szeretem,legyen borotvált,lent is.

Magassága minimum 170 cm,max 180.

És ne slattyogjon,ne hordjon lobogós gatyát,ne verje a nyálát,mert az kiakasztó.A sablonos,macsó dumától,harsány röhögcséléstől kíméljen meg.Inkább legyen halk,sejtelmes,kimért.

Arcra nem kell egy Alain Delonnak lennie,a közepes,átlagos arc tökéletesen megfelel.

2020. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%

Lemaradt:

Lány voltam.

2020. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Homoszex kategória!


175-től magasabb, szőrös sportos test, (aputest is tetszik), arcszőrzet előny, barna haj és kék szem, vagy nagyon sötét barna szem

2020. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szemuveges, bölcsész kinézetű, ápolt,mindegy,hogy szakállas, vagy nem..

Nem dohányzik, nem elhízott és nincs nőies viselkedése.

2020. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nekem alkatra legjobban a vékonyak tetszenek, az sem baj ha nagyon vékony. Az enyhén sportos is bejön még, de a nagyon kigyúrt, izmos nem. Ezenkívül nekem az "aputest" sem jön be. Nem baj ha nem túl magas (max. 190). Arcra leginkább a helyes, aranyos ("kisfiús") tetszik, nem jönnek be a nagyon markáns, férfias arcvonások, de azért ne legyen lányos sem, valahol a kettő között jó :) Szemszín, hajszín szempontjából nincs preferenciám, tud mindegyik tetszeni. Haj esetében inkább az ilyen félhosszú frizurák tetszenek, tehát nem vállig érő és nem is tüsire nyírt. Szemüveg nem zavar, sőt valakin nagyon jól tud állni. Szakállat nem szeretem, kis borosta még oké :)

Persze azért a belső tulajdonságok, intelligencia, összhang stb. is fontos! :)

mF

2020. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szembeszomszédom :D
2020. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!