Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Hasmenésem van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hasmenésem van egy csomó ideje. mit tegyek ellene? Mert gy nem jó a szex, a barátomnak olyan lesz és nem tud kinyalni sem , vagyis ő kinyal, de nagyon ciki ha olyan lesz a nyelve.

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 23:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%
Kakis lesz a puncid?
2020. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már előttem írták, menj el orvoshoz!

Nem csak a szex miatt, a krónikus hasmenés lehet fertőzéstől, gyulladástól stb. (A kérdésed alapján itt nem arról van szó, hogy rosszat ettél és egy napig ment a hasad...)

Az legyen a legkisebb gondod, hogy a pasid nem tud kinyalni és megdugni.


Egy meleg medikus

2020. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Még annyi, hogy NE Imodiumot szedj, hanem ORVOSHOZ MENJ! (Tudom, utóbbit már írtam.) Azért ne Imodiumot szedj, mert az, hogy régóta fennáll, azt jelenti, hogy ez csak egy tünet. Az Imodium lassítja a bélmozgást, akutan jó, ha pl "rád jön a szapora", mikor menned kell időre, de hosszútávon nem megoldás, csak tüneti kezelés.
2020. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
IBS-ed is lehet. DOKI
2020. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Laktózintolerancia is okozhatja, nekem felnőtt fejjel jött elő. Irány a doki. Szerintem ennyi válaszból már sejtheted, hogy dr Google most nem a barátod.
2020. jún. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!