Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha férfinél a mellbimbónál...

Ha férfinél a mellbimbónál csomó van és fáj neki tapintásra akkor az milehet? (barátomnak van kb 1 hónapja és nem tudjuk mi az nagyon félek hogy valami komoly baja van) nem volt esetleg már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
már kértünk időpontot dokinál de csak most feb 27re tudtak adni! légyszi ha valaki tudja milehet estleg hasonló volt neki akkor válaszoljon! köszönöm
2009. febr. 23. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az oldalamon, a bordámon jött ki pár évvel ezelőtt egy csomó ami tapintásra fájt. Félelmemben persze sokat tapogattam, meg gondolom be is beszéltem magamnak, aztán meg a doki kiderítette, hogy zsírcsomó (lipoma). A testen bárhol megjelenhet és csak akkor kell vele foglalkozni ha esztétikailag nagyon zavaró.
2009. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen csomo a mellbimbomnal de magatol elmult egy het alatt.
2009. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!