Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy meleg barátom, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy meleg barátom, aki állandoan lepedofilozik ha azt merem mondani egy gyerekre hogy cuki. Pedig csak annyit szoktam mondani hogy tök aranyosak. mit tegyek? nem vok pedo.

Figyelt kérdés
szerintem kis aranyosak,. tök cuki a pofikájuk, meg lyan kis ártatlanok és jóindulatuak alapból. most emiatt miért vok pedó?
2020. jún. 23. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom. De ha melegként legálisan szeretnéd a pedo hajlamaidat kiélni, akkor csak annyit kell tenned, hogy menj el papnak ;)
2020. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kabd be! nem vagyok pedo és nem véágyom szexuálisan gyerekekre ember. nóóórmális vagy?
2020. jún. 23. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Érteni kéne a viccet. Erre mondjuk kicsit Cartman-esen tudnék válaszolni, de inkább hagyjuk, mert elkezdesz itt nekem rinyálni, mint egy kiscsaj :D
2020. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ő komolyan gondsolta, mert ismerem.... szerinte nem norméális ha egy férfi így vélekedik.
2020. jún. 23. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2 dolgot tehetsz. Vagy leszarod hogy mit magyaráz, vagy lebaszod és közlöd hogy válogassa meg a szavait mert ez erősen sértő rád nézve és ha tényleg pedonak gondol, akkor nem kell barátkoznia veled.
2020. jún. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért barátkozol és lógsz vele együtt, ha ezt csinálja?
2020. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!