Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincs önbizalmam nemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs önbizalmam nemet mondani?

Figyelt kérdés

Nincsen semmi önbizalmam, viszont nagyon szeretnék valakit, aki törődne velem.

Ezért bárki rám ír grindr-en rögtön megkap, és hagyom hogy bármit csináljon velem, mert legalább addig azt érzem hogy érek valamit. Egy olcsó k*rvának érzem magam, de azt érzem hogy senkinek se számítok.



2020. jan. 10. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert erősen szubmisszív vagy ilyen egyszerű oka van. Ja meg azért mert ismerkedni akarsz és várod hogy itt priviket írjanak neked :D
2020. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de akkor mindig köcsög leszek?
2020. jan. 10. 18:24
 3/9 A kérdező kommentje:
vagy tényleg csak ennyit érdemlek?
2020. jan. 10. 18:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem önbizalom kellene, hanem önbecsülés.

De a melegek többsége ilyen. Aki nulla perc alatt megkap, az sem különb, mert ugyanúgy benne van nulla perc alatt és a retkes farkát minden lyukba belerakja. Szóval ne érezd rosszul magad miatta.

Ha nem valami kamu, troll kérdés, akkor első lépés az lehetne, hogy törlöd a grindr applikációt a mobilodról és mobilozás helyett keresel egy másik hobbit.

2020. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak nincsen senkim, ha nem lenne grindrem akkor szinte egész nap nem beszélnék senkivel :/
2020. jan. 10. 18:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor neked elég lenne a társaság vagy egy haver is.

Ezért mondom, hogy legyen hobbid, mert akkor lesz témád, amiről valakivel majd tudsz beszélgetni. És mivel nem egy szexkeresőn beszélgetsz velük, ezért nem a "köcsögöt" fogják benned látni és tudni fogod majd értékelni magad akkor is, amikor majd egy potenciális partnerrel beszélgetsz. De szerintem ehhez először igazi barátok kellenek, akik nem a szex miatt vannak a társaságodban.

Később magasabbra tudod tenni a lécet attól, hogy "mizu? szexma? helyed? holvagy? hogyvagy?". Aki meg nem képes megugrani azt nem kell sajnálni. Legközelebb erőltesse meg magát.


Változni nehéz. De ha tényleg olyat akarsz, aki törődik veled, akkor muszáj.

Ez most jelenleg olyan, mint amikor éhezéskor mindig zsíros gyorskaját zabálnál, aztán megszokod ezt, mert így pillanatnyilag mindig kényelmes és csodálkozol, hogy a végén elhízol.

Ne szoktasd magad ehhez a grindr szarhoz és dolgoztasd meg magad és a potenciális partnert is.

2020. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

*Nem tudom milyen lehetőségeid vannak, de jó ötlet a kutyatartás. Egyrészt mindig van társaságod ha azon kapod magad, hogy mobilozni akarsz, akkor simogasd meg párszor és elmúlik.

Aztán mivel mindig vinned kell sétáltatni belefutsz más kutyatartókba és rögtön van egy közös téma, amiről lehet beszélni. Onnan megy majd más irányba is a beszélgetés.

Persze ez csak egy opció. Bármit kitalálhatsz magadnak, ami érdekel. :D

2020. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én pont az ellentéted vagyok, nagyon válogatós vagyok mert megtehetem a kinézetem miatt
2020. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvasva a kérdést, először majdnem privit írtam, mert annak ellenére, hogy odaadod magad, biztos vagyok benne, hogy szeretetéhes és szeretni tudó emberke vagy.

De tudod, aki azonnal hopp beugrik mindenki ágyába, az totál megbízhatatlan, sosem tudni, mikor k...a félre még ha van, aki törődne is vele és szeretné.

Nagy a kockázat...Viszont ahogy viselkedsz, az saját magad felé egy szembeköpés. Tudod, attól igazán ember valaki, ha van tartása, még nehéz lelki állapotban is.

Sok magányos,vagy szomorú ember van, de a többség nem hagyná, amit Te.


Volt egy haverom, aki ugyanezen okból szexelt mindenkivel,mert szeretethiánya volt. Három éve HIV pozitív, eddig kétszer hozták vissza az életbe, mert bekómált. És nem hagyja abba a linkeskedést ennek ellenére. Már két éve kulföldön él, dolgozik,de ugyanúgy ugrál ide - oda. És nem vagyok benne biztos, hogy védekezik, vagy elmondja magáról, amit kellene.

Ez pedig a másik nagy kockázat, bizony Barátom...!

2020. jan. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!