Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk nektek van ebben gyakorla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek van ebben gyakorlatotok Pesten hol szoktatok szeretkezni?

Figyelt kérdés

Óbudai sziget Margitsziget ,Próbafülkében,Autóba,Nyilvános WCkben nyitott vagy zárt kabinba,Vasuti WC,Vonaton,buszon,villamoson,trolin,héven,Természet lágy ölén egy erdőbe vagy egyébb más helyszínen

azért aktuális a téma mert érdekel hogy ti hol szoktátok csinálni



#homoszexualitás #melegség #intimitás #Publicstreet #intimélmények
2020. jún. 24. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálni, meg szeretkezni két különböző dolog, ég és a föld...
2020. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Pesten? Az ágyamban.
2020. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pesten vannak viszonylag olcsó és diszkrét búvóhelyek (értsd: pár órára bérelhető szobák), ha nincs hova menni. Bár én még nem éltem vele. Előre kell foglalni, tehát ha hirtelen megkívánjátok egymást akkor nem alkalmas, de szerintem első alkalmakra ideális választás mert semleges és nyilván kultúráltabb, és nyugisabb mint a wc-ben, öltözőben stb.
2020. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
mi a vonat retkes, szarszagú, eldugult vécéjében szoktunk szeretkezni xD
2020. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!